HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Empty corridor Dark magic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyTue Feb 28, 2012 4:27 pm

First topic message reminder :

Empty corridor Dark magic - Page 2 1Empty corridor Dark magicEmpty corridor Dark magic - Page 2 1
Hodnik z imenom Dark magic je zelo odtujen in nepriljubljen. Odseva neprijetno energijo in večina hitro pobegne iz tega kraja. Kaj je skrivnost tega hodnika pa je še danes nerazumljiva...
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

AuthorMessage

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 12:44 pm

(Ja sej je uredu Very Happy))

"Ja vrjetno je res." je zamomljau in opazil spremembo v njenem razpoloženju za razliko od njeovega. On je bil dobre volje in brezbrižen."Ja prav imaš. Nisem še. Ampak tudi ti ne." je mirno vrnil. Tako pa jo je že poznal da ni kar naslednji dan skočila v posteljo. Pogledal je naprej po hodniku. Bi se splačalo oditi. Ne.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 12:55 pm

"No, lepo da sva to razjasnila." mu je odvrnila, ter se namuznila. Ni marala ljudi, ki so presojali, da jo poznajo. Noben ni Kathryn poznal, razen njenega brata in bratranca. Za vse ostale je bila vedno uganka. In tudi njeno neprestano nihanje razpoloženja, je bilo za ostale osebe uganka. Ob naslednjem njegovem odgovoru se mu je približala, ter mu konico prsta položila na prsi. Glavo je rahlo nagnila vstran in se mu zazrla direktno v oči: "Ne bodi tako prepričan. Po enem seksu me pa ja ne moreš tako dobro poznati. In verjemi da nisem jokcala za tabo, ker mi je v užitek samo če me ti položiš. Tudi drugi tipi na svetu obstajajo." Ko je končala s svojim govorom se je umaknila stran od njega in si lase vrgla nazaj na hrbet.

((Malo sm spremenila razpoloženje, k čene je vse tako borring xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 1:00 pm

((Ja sej sm jst tud že mal umirjen sam halo js sm umirjen tip Wink ))

Gledal ej kako se mu je približala in mu položila prst na prsi. Na obraz mu je šinil tisti samozavestni nasmeh ki ni bil primeren za tole. Ampak ugriznil se je v jezik samo da je dobil resnejši izraz. Ko je končala se je v jezik ugriznil še enkrat da ne bo rekel čega ampak enostavno je moral."Kdo pa pravi da te zdaj en vem kako dobro poznam. Vem samo da nisi šla spat z nobenim v tem času.In vrjamem tudi da nisi ker nisi takšna da bi jokala za katerim koli tipom s katerim si bila. Ali pa te spet enostavno preslabo poznam." potem je za treenutek utihnil."Ja tudi meni je to v užitek." več pa raje ni rekel. Čakal je an njneno naslednjo potezo.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 1:23 pm

((umirjen tip? Very Happy no zase nebi mogla tko rečt xD ))

"Dragec, še preslabo me poznaš. Pa naj ti bo.. naj ti razjasnim.. Saj veš za Setha ne? No, kaj ko bi ti rekla, da sva ravnokar preživela en razburljiv seks in da je v tem on neznansko užival, prav tako pa tudi jaz?" mu je rekla, ter se kratko zasmejala. Uživala je v tej igri in uživala je biti zlobna. Ravno zato, ker je svojo zlobo spustila na plan, se je tema začela ovijati okoli nje, zato je Kathryn zadovoljno "zapredla". Uživala je v temi in kako jo je božala v licu. "In ja.. Seth je bil definitivno boljši v tem, kot ti." mu je še nakoncu dejala in pustila, da jo je tema celotno prekrila. Zalebdela je nad tlemi in se elegantno zavrtela okoli svoje osi, nato pa se spet spustila na tla, vendar teme ni pregnala.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 3:20 pm

Kyle se je rahlo namrdnil ampak prav kmalu si je spet nadel samovsecen in samozavesten nasmeh."vem zanj ja. In nisem ljubosumen. Med nama tako ali tako ni bilo nic resnega. In to veva oba." Je mirno rekel ceprav tema le ni bila vec tako prijetna kot prej."samo da si uzivala. In veseli me da si ti tudi. Nocem pa vedeti podrobnosti." Je nadaljeval kot da ga ne bi posebaj ganilo ceprav ni mogel reci da mu je ugajalo.

((Eh ne rl sm baraba))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 4:00 pm

"Saj nisem nikoli rekla, da si ljubosumen. Ravnokar si TI to rekel." mu je odvrnila in besedico "ti" še dodatno poudarila. Zopet se je zazrla vanj in nekaj v očeh ji je poblisnilo. V rokah si je naredila majhno kroglico iz teme, ter si jo podajala med rokama, kot da bi jo nekaj prav zares dolgočasilo. Umaknila je pogled in se posvetila koščku teme, ko pa je spregovorila: "To pa zdaj ni zvenelo ravno ravnodušno." Malo je postala, na koncu pa sarkastično pripomnila: "Si res ne želiš slišati podrobnosti? Pomoje bi te zares zanimale."
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyFri Mar 23, 2012 8:46 pm

"Ne tega nisem rekel. Namignila si da hočeš da sem ljubosumen jaz pa sem bral med vrsticami in ti lepo povedal da nisem." je brezbrižno rekel in pogledal kroglico teme ki si jo je podajala. Tudi sam se svoji ni mogel upreti in zato se mu je v rokah prikazala črno-siva kroglica kije bila kot voda ki mu polzi med prsti. Rahlo se je zasmejau mogoče smao za kakšni sekundi."Seveda me ne zanima. Le zakaj bi me."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySat Mar 24, 2012 9:31 am

"Nikoli nisem namigovala, da bi bil kaj ljubosumen." je Kathryn nejeverno zmajala z glavo. Gledala je njegovo kroglico in se v naslednjem trenutku že namuznila. "Pa daaj.. in to naj bi bilo sploh podobno krogli? Mislim, da bi morala za kroglo biti bolj trdna." mu je dejala, ter privzdignila obrvi. "Očitno ti moje lekcije niso prav nič pomagale." brezbrižno je skomignila z rameni in svojo temno kroglo izničila. Še vedno je nejeverno opzovala fantovo kroglo, ko pa se je naposled oglasila: "Ja nevem, lahko bi se iz moje pripovedi kaj naučil." Postajala je že rahlo nesramna in verjetno je bila posledica tega tudi, da je že cel dan prekomerno uporabljala temo iz sebe.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySat Mar 24, 2012 4:59 pm

Kyle se je tiho zarezal in zmajl z glavo."pa ze." Je neslisno rekel."ce bi hotel kroglo...." je zamrmral in zmazek ki se mu je prelival po roki, utrdil da je postala popolna kroglaa v kateri sta se se edno prelivali barvi."bi naredil to." Je dokoncal stavek potem pa stisnil pest da je krogla izginila ter se pojavila v drugi roki. Tokrat jo je metal v zrak in spet prijel. Skoraj se mu je zaletelo."mislis?" Je samozavestno uprasal potem pa skomignil."jaz ne bi bil tako preprcan."

((U kiri temi pa sta da grem mal brat Wink ))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 5:11 pm

Ko je Kathryn opazovala Kyla in njegovo butasto kroglico je hitro siknila: "Važič." Nejeverno ga je pogledala, ter se namrdnila. V svojih mislih pa je nadaljevala stavek: Misliš, da si najboljši... Spet ga je pogledala in njegova samozavestna in domišljava govorica ji je šla pošteno na živce. "Samo en dan že prenehaj s to tvojo prekleto domišljavostjo, arogantnostjo in mislijo da si najboljši od vseh. Samo ustavi se, ker še zdaleč nisi najboljši!" mu je rekla in bila sedaj že pošteno jezna. "In tako za info.. seveda je bil stokrat boljši od tebe." mu je na koncu še zasikala in se nekoliko pomirila.

((Pa sej nisva hahaha Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 5:15 pm

((Hahhahaha pa je res boljši od mene Wink ))

Čeprav mu je jasno pokazala da tega nasmeha na mara ga je obdržal."No ja tudi ti si." je samozavestno rekel in bil nekaj sekund tiho."No ja tega od mene ne moreš pričakovati saj tega ne bom storil. Preveč mi je všeč to. Le glede nečesa te moram opomniti. Nikakor ne mislim da sem boljši od drugih. Nikoli nisem." je nadaljeval. Njegov glas je zvenel zelo samozavestno čeprav ga je mrazilo po telesu ker takšne Kath ni bil vajen."Če imaš rada povprečnost potem ti verjamem."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 5:34 pm

"No glede tega.. jaz imam vsaj podlago za to, ti pa ne.. Nimaš biti kaj važen ker ne znaš nič bolje." je skomignila z rameni medtem ko je povedala svojo teorijo. V naslednjem trenutku je že prezirljivo prhnila v zrak. "No da ti povem. Dekleta te bodo kmalu spregledale, zato ni čudno, da si še vedno samski. Smiliš se mi, ker predvidevam da si nikoli ne boš kakšne našel." je povedala in se nato namuznila "Verjemi mi, da ni bil samo povprečen. Tvoja nerodnost se ne more kosati z njim v nobenem pomenu besede." je na koncu še dodala, ter zmajala z glavo.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 5:40 pm

"Zanimiva teorija. Marsikaj znam in nisem ravno važič. V primerjavi s tabo....." je zamomljau ampak zadnje besede je raje pogoltnil."Zdi se mi da me nimajo kaj spregledati. Vedno sem iskren in samski sem ker jaz tako hočem. Vrjemi če bi hotel bi bil že poročen." je mirno rekel in se v mislih smejal njenemu pihanju saj je videl da jo jezi."Jah moja nerodnost. Zakaj bi sodila tako ko pa lahko vprašava za mnjenje še vse druge. Mislim v človeškem svetu bi ti kaj hitro povedale kako zelo sem neroden." je mirno rekel potem pa se sklonil k njej ker se enostavno ni mogel več nadzorovati in jo poljubil.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 5:53 pm

"V primerjavi z mano... No nadaljuj, če si tako pogumen." mu je hitro odvrnila, nato pa hitro nadaljevala. "Ne bodi tako prepričan v to. Mogoče se pa tudi druge punce s tabo igrajo." Zadovoljno se je nasmehnila ob tej teoriji, nato pa se spet namuznila. "Človeški svet? Ti to resno? Zdaj nismo več v človeškem svetu in tu v našem svetu pač povprečnost ni dobrodošla." skomignila je z rameni in dvignila obrvi. Naslednje njegove poteze, Kath ni pričakovala, zato je ostala presenečeno prilepljena na njegove ustnice. V naslednjem trenutku pa se je že zavedala kaj počne, zato ga je močno ugriznila v ustnico in ga odrinila stran od sebe. Videla je, da ga je kar močno ugriznila, saj je njegova ustnica rahlo krvavela. "Kako patetičen poizkus." mu je dejala, ter nejeverno zmajala z glavo.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptySun Mar 25, 2012 8:17 pm

"Ne to je vse kar sem zelel reci." Je mirno izavil."ja zagotovo se." Je rekel v rahlem skoraj prevec samozavestnem in cinicnem smehu."no ja vecino zivljenja sem bil tam in povem ti lahlo da ste vsa dekleta enaka. In glede povprecnosti ti lahko povem da jo presegam." Je potem se mirno rekel. Odskocil je od nje in se podrgnil po ustnici ki mu je rahlo krvavela."pateticen? Imas reflekse a se nisi umaknila takoj." Je zvito rekel."meni se zdi kot pateticen poskus da se mi upres."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 2:08 pm

Kathryn je samo prezirljivo prhnila ob naslednjem odgovoru, saj se je bala da bi povedala kaj preveč, nekaj neprimernega, ter prostaškega. "In tu se spet motiš. Vsa dekleta definitivno nismo enaka." mu je siknila nazaj in se prezirljivo zazrla vanj. "Ne presegaš povprečnosti, fant. Pod njo si." je nato še hitro dodala, ampak pogled še vedno ni spustila in ni se ji omehčal. "Oh dragec, še nisi slišal za presenečenje? Samo presenečena sem bila, ker si to storil in nič drugega." mu je dejala s ciničnim nasmehom na obrazu. "In nisem jaz tista, ki se ne more upreti. Kar glej me! Očitno si TI tisti, ki se ne more upreti." mu je na koncu dejala, ter besedico "ti" še dodatno poudarila.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 5:58 pm

"No ja prau imas. So izjeme. Ampak ti nisi ena izmed njih." Je mirno rekel. Ocitno ga res ni mogla vec prenasati. Pa tudi njemu je sel njegov samozavesten nasmeh in govor na ziuce."ce ti to vzames. Marsikatera se ne bi strinjala s tabo."" Je ponovil se enkrat. Ali pa ni bila ponovitev. Ne samo kath je vstrajno ponavljala in gonila eno in isto."ja presenecenje." Je rekel izjemno tiho."ja priznam. Tezko se uprem lepemu dekletu. Tega ne zanikam." Je mirno rekel in si grizljau ustnico.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:06 pm

"Očitno boš še vedno gonil svoje. Prav... zaradi mene. Ampak zapomni si, kdor visoko leta, nizko pade." je brezbrižno dejala, ter skomignila z rameni. Ni se ji dalo več pregovarjati z njim in ja, njegova samozavest je bila za Kathryn že prevelika, na meji slabega okusa. "No, na hodnikih akademije je veliko lepih deklet, tako da se raje spravi nanje, mene pa pusti pri miru. Zaradi mene jih lahko nadleguješ in naskakuješ kolikor hočeš. Samo ne dotakni se me več, ker bo to zadnje kar boš v svojem življenju naredil." mu je dejala, ter zožala oči. Prav nič več ga ni marala, saj je vedno mislil da bo mu padla vsa blažena v objem.

((Evo pa je najinega prijatelstva konec hahahh Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:13 pm

((Jokam :'(( ))

"Ne vrjamem v to. Ni nujno da bos padel. Lahko mirno pristanes." Je veselo rekel in poslusal njen govor. Rahlo se ji je priklonil in to celo ni misliu tako zelo sarkasticno."kakor ukazete." Je mirno rekel in jo pogledal v oci. Ni bil jezen ali karkoli drugega. Huje. Tisti trenutek je bil brez custev.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:20 pm

"Ja, jaz bi lahko mirno pristala, ampak ti boš nažalost pristal kar lepo v gnoju." ((sori za takšne izraze xD)) mu je odgovorila in še enkrat prezirljivo prhnila. Na koncu se mu je še ona elegantno priklonila, ter mu dejala: " Me veseli, da si poslušal moje pridige in upam, da ti bo ostalo kaj v teh majhnih možganih." Nato je malo postala in se zamislila. Že v naslednjem trenutku pa je začela korakati po hodniku, vmes hoje pa se je obrnila nazaj proti njemu, mu pomahala, ter dejala: "Veliko sreče pri naskakovanju drugih. Srečo boš prekleto potreboval." Nato se je obrnila stran in nadaljevala svojo pot z nasmeškom na obrazu.

(( hahahah Very Happy don't cry xD you're now my enemy Twisted Evil xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:26 pm

((Mislim kaj si storila. Strla moje srce. Zej jokam se bol. O shit poplava Wink ))

"K sreci je to samo tvoje mnenje. Znam pilotirati." Je navrgel in globoko vzdihnil."ja zagotovo mi bo." Je zanomljau sam pri sebi in gledal za njo ko je hodila po hodniku naprej. Vedel je da bo marsikatero nascuvala proti njemu ampak to ga ni posebaj motilo. Znasel se bo. Obrnil se je na petah in odsel v nasrotno smer kot ona.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:34 pm

(( Kaj bova pa zdej naredla? :O sej se lahko še kje utopiim Sad you scared me Sad xD bad kyle really bad kyle!! xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:51 pm

((Ne vem zej sma po tvojem sovraznika. Ka pa bi ti naredla? Mislim lahka mama pobotveni sex? Wink ;*))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:55 pm

(( na-a.. kath ne bo ponovno razkoračila nog pred tabo xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 EmptyMon Mar 26, 2012 8:54 pm

((Aja? Zaka pa ne?))
Back to top Go down

Sponsored content





Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Empty corridor Dark magic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Empty corridor Dark magic
» Classroom of Dark
» Magic tower
» Magic stairs
» Corridor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-