HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Empty corridor Dark magic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Feb 28, 2012 4:27 pm

Empty corridor Dark magic 1Empty corridor Dark magicEmpty corridor Dark magic 1
Hodnik z imenom Dark magic je zelo odtujen in nepriljubljen. Odseva neprijetno energijo in večina hitro pobegne iz tega kraja. Kaj je skrivnost tega hodnika pa je še danes nerazumljiva...
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 8:50 pm

Kyle se je sprehajal po šoli. Znašel se je v nekem nadstropju. Malo ga je prehodil in se ustavil v kopalnici deklet da je malo 'poklepetal' z njimi. Potem se je odpravil naprej in naletel an temen hodnik. Objela ga je toplota in občutek da je po dolgem času prišel domov. Ampak hodnik ej bil prazen. Skomignil je z rameni in se odpravil po hodniku navdolž. Še vedno ga je spremjau občutek pripadnosti in topline ki kar ni hotel izginiti. Na hitro si je popravil kaubojke ki so mu zlezle z riti in njegovih pisanih spodnjic ter pomisliu da je zagledal izhod. Odšel je proti pikici in naenkrat ga je v roki na akteri je imel tatoo zapeklo. Vijolična barva je zableščala in se odlično videla skozi majico brez rokavov ki ej bila že tako ali tako raztrgana. Usedel se je na tla in pogledal roko. Razen skelenja in bleščanja ni bilo nič drugače. Še vedno občutek ki se ga ni mogel znebiti.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 8:59 pm

Kathryn se je potikala po akademiji, saj ni imela kaj drugega za delat. Danes je bil pouka prost dan in Kathryn se je tega razveselila, saj se je hotela od vsega oddahniti. Zavila je na hodnik temne magije, ki je bil ponavadi skozi prazen, saj so se ga vsi izogibali. Ampak iz neznanega razloga se je Kath tu počutila domače. Ko je prišla na hodnik je zagledala nekoga, ki je sedel na tleh. Čudno je pogledala in se mu približala, da bi videla kdo je. In na njeno srečo ali pa tudi nesrečo je tega fanta dobro poznala. Pred nekaj dnevi sta se zelo na čuden način sporekla in nekako razšla, čeprav to ni ravno prava beseda, saj nikoli nista bila zares skupaj. Seks se je štel samo v užitek. "Kaj pa ti tu sediš na tleh?" ga je čudno pogledala, ter se namuznila. Nato je opazila njegovo roko in se namrdnila. "Kaj spet imaš probleme s temle tattojem? Pomignila je proti tattuju, ter zmajala z glavo. Ja, bila je dokaj hladna do njega, saj ni še pozabila tistega dogodka v njegovi sobi, ko je bil precej neodločen.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:03 pm

Kyle je zaslišal korake. Roka ga je močno pekla zato ni hotel vstati. Ampak prepoznal je glas. Glas tiste s katero sta se skregala in razšla čeprav sta le sexala potem pa konec. "V depresiji sem zaradi punce." je rekel v sakrkazmu in vstal vendar se obrnil stran da vijolične barve skoraj ni bilo mogoče videti. Naslonil se je na steno in jo pogledal v oči. Točno iste oči ki jih je imel zadnjič nad in pod sabo."Majhne mogoče." se je poskušal izmakniti. Prepoznal je hladnino ki se je vila od nje do njega. Vedel je da mu zameri ampak vseeno. Nekaj sta pa le imela."Poslušaj res mi je žal zaradi tistega." je končno navrgel.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:13 pm

"O pa le premoreš še nekaj sarkazma." mu je prezirljivo navrgla. Videla je, kako ji fant skuša skriti tattoo, saj ni bila neumna. Še vedno je zrla v njegovo ramo, čeprav je tattoo zdaj zares že težko videla. Ko pa se je zopet oglasil in rekel, da mu je žal, ga je hitro pogledala v oči. "Ja, prav..." je neodločno zamomljala, saj ji ni bilo vseeno. V naslednjem trenutku pa se je že pomaknila proti njemu, ga prijela za roko in obrnila ramo v svojo smer , da si je lahko podrobneje ogledala njegov tattoo. Kar je videla, ji ni bilo preveč ušeč, zato mu je rekla: "Zares bi se moral s kom pogovoriti ali kaj raziskati o tem." "Boli te?" ga je zaskrbljeno vprašala. V njegovi bližini ji je bilo čudno in bila je nervozna. Zelo nervozna.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:23 pm

"Vedno ga imam na razpolago če ga potrebuješ. Ampak ga očitno ne." je rekel nazaj v istem tonu kot ona. Videl je da strmi v njegovo ramo in tudi da ga bo hotela videti. Še bolj je pritisnil na steno potem pa ugotovil da ga sploh ni slišala."Si me slišala? Žal mi je." je poskusil še enkrat ampak očitno jo je bolj zanimal tatoo. Pogledal je proti stropu ki je bil prekrit z enako podobno vijolično barvo kot na tatoo-ju. Ampak ko je spet pogledal na svojo ampak malce nižjo raven je opazil da se je pomaknila bližje in preprosto mu je odtrgala ramo od stene. Ni mogel kaj saj bi zpadel butast če ji en bi pokazal."Ah neumno bi bilo. Nikjer nič ne piše." je navrgel laž in jo pogledal."Te skrbi zame?" je enostavno mogel uprašati. Ampk ne v osornem tonu ampak bolj prijaznem. Ob njej je težko biti nesramen."Malo. Ampak samo tukaj. Prenehalo bo."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:34 pm

Ob tako bedni laži se je Kathryn namrdnila in mu rekla: "Ne laži mi. Zagotovo nekje nekaj piše." Še vedno je gledala v tetovažo, medtem ko mu je odgovorila: "Recimo da me skrbi. Me ne bi smelo?" Skomignila je z rameni, kot da to ni nič kaj takega, nato pa zavzdihnila. Odmaknila se je stran od njega in ga končno pogledala. "Ja, tudi meni je žal." je nekoliko potiho dejala. "Ampak to ne pomeni, da sem vse pozabila. Povej zdaj kaj bi rad od mene, če si se slučajno že odločil." mu je še rekla, ter zadnjo besedo poudarila.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:38 pm

"Pa tudi če. Koga briga?" je zamrmljau. Kyle je umaknil roko in se spet naslonil na zid."Nisem si mislliu da te bo skrbelo." je rekel lahkotno. Oba sta se pogovarjala kot bi šlo za nekaj vsakdanjega. Pa saj se je res šlo. Pokimal je. Naprej ni vedel več kaj bi rekel. Hotel se ji je samo opravičiti. Nič natančnejšega še ni hotel določiti."Saj ne zahtevam da pozabiš. Le pustiva za nekaj časa." je rekle in se rahlo namuznil ampak beseda odločil ki jo je tako povdaril ga je zmedla. Vseeno pa ni rekel nič več."In kaj ti počneš v teh hodnikih?" je uprašal da bi spremenil temo.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:47 pm

"Če sva že imela tisto sranje, pa ja še ne pomeni, da me ne bo skrbelo." mu je odgovorila. "Prav, pustiva za nekaj časa. In torej o čem bo sedaj tekel pogovor? Naj se čisto normalno pogovarjam s tabo?" je rekla, kot da je to skoraj nemogoče. Naslonila se je na steno nasproti njega, saj je hotela biti nekoliko odmaknjena od njegove bližine. "Nič posebnega. Tu se samo počutim vredu in domače. Boljše vprašanje je, kaj ti delaš tu? Pa sedaj mi prosim povej po resnici, ne da boš nekaj nakladal." mu je odvrnila, ter pogledala proti njemu. Bila je bolj zmedena, kot je to pokazala.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:51 pm

"Ni bilo ravno sranje se ti en zdi. Malo več od tega pa že." je mirno rekel. On je užival to ni mogel tajiti.Kyle se je delal da premišljuje a je vedel odgovor. Čez nekaj sekund je le prikimal."Nič težkega." je mirno rekel. Pogledal ej steno na kateri je bila naslonjeno. Našel si je točko katero bo gledal kajti v oče je ni mogel."Ne mislim nakladati. Pač prišel sem naokrog in tukaj mi je bilo všeč šel sem malo dlje in se ustavil tukaj. Nič posebno zanimivega." je rekel in skomignil z rameni. Delal se je da mu je vseeno ampak mu ni bilo. O še zdaleč ne.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 9:59 pm

"Pa dobro malo več od tega ja. Saj si sam rekel da o tem nočeš izgubljat besed." mu je čisto normalno odgovorila. No vsaj trudila se je. Zbegalo jo je to, da je ni pogledal v oči, zato se je namuznila. "Prvo kot prvo, če se vsaj trudim te gledati v oči, bi se lahko tudi ti vsaj malo potrudil." mu je dejala, nato pa nadaljevala "Drugače pa ne nasedam tvojemu nič "posebno zanimivega". Saj sem te pred parimi minutami našla, ko si dobesedno razburjeno sedel na tleh." Pogledala je proti njemu, ampak nato se ji je obraz zmehčal. "Ok, oprosti, ker sem malo naperjena, ampak vseeno, nič posebno zanimivega.. Ja pa še kaj."

((Oukey.. morem zdej it k me spet podijo dol s compa xD noč;** ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 12, 2012 10:05 pm

((Okej noč Very Happy :** ))

"Dobro. Pa nehajva." je rekel in skomignil z rameni. Spet. No si bo vsaj rame razgibal. Ko mu je omenil to z očmi je mmalo obotavljav potem pa jo pogledal. Vedel je kaj bo. Občutek krivse mešana z negotovostjo in neodločnostjo."Če pa res ni bilo nič posebnega. Ti si prišla na idejo da sem strahotno v krizi ker sedim na tleh ker mi je pač ušeč tukaj." je rekel v polglasnem tonu. Ni vedel od kod ta jeza in vseeno mu je biilo. Njen pogled je bil an trenutke tako mehak obenem pa tako strog."Saj je v redu. Te pač skrbi zame da bom preživel." je rekel in se rahlo nasmehnil.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Mar 13, 2012 4:29 pm

"Ja, prišla sem na to idejo zato, ker si sedel na tleh in se ti je bleščal tattoo. Da ne omenjam tega, da te je tudi bolelo." mu je odvrnila, ko jo je spet pogledal. Nejeverno je zmajala z glavo in zavzdihnila. "Lahko me pa tudi ne skrbi zate. Ti samo reci." mu je še vrnila, ter malo pogledala po hodniku. Vedela je, da se tu nekaj čudnega dogaja, ampak njej se dejansko ni nikoli nič zgodilo. "Torej, o čem bo tekla zdaj debata, ko sva pustila tisto za sabo. Kaj si kaj počel od takrat?" ga je vprašala, da bi malo izginila napetost.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Mar 13, 2012 6:53 pm

"Kako pa ti veš kaj da me je bolelo?" je malo osorno vprašal a se takoj spet pomiril."Meni je vseeno. Čustvom tako ali tako ne moreš ukazovati. Torej če te skrbi ti ne morem zdaj jaz reči da te ne sme čeprav te naj te ne ker sem uredu." je zamrmljauin preučeval tla. Z nogo je drsel skozi razpoke ki so bile tu že najmanj stoletja."No ja od takrat naprej sem spal, jedel in šprical pouk ker se mi enostavno ni dalo tja. V sobi sem igral kitaro in si ga metal na roko." je rekel resno amak njegove oči so hotele spraviti v nasmeh tudi drugi del obraza."Pa ti?"
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Mar 13, 2012 9:32 pm

"Pa saj si mi rekel da te boli." je začudeno dejala in se spraševala če slučajno Kyle ni na kakšnih substancah, da kar tako pozablja. "Verjemni mi, še kako lahko nadzorujem čustva." mu je dejala, ter se namuznila. Še malo je pogledala naokoli po hodniku, ko pa je Kyle spet začel govoriti ga je pogledala. "No ja.. nekatere podrobnosti bi lahko zadržal zase." se je zasmejala ob besedah, da si ga je metal na roko. "Oh, še zdaleč se nisem imela tako fajn ob kitari, kot ti." se je spet zasmejala in nadaljevala "Pa nič posebnega, jedla, spala, šla ven, se družila z drugimi in to je to." Nato je malo postala, ter se zopet namuznila: "Pa ne glej tako grdo, saj ti ne bom nič naredla." Na obraz se ji je priigral navihan nasmešek.

((Substance vzemi z rezervo xD sm pač mogla neki napisat Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyWed Mar 14, 2012 3:44 pm

((Ma okej no Wink ))

"Rekel sem malo. To skoraj ni nič." je navrgel."Odlično. Ti jih znaš jaz pa se trudim. Še nekaj časa pa bom takšen kot ti." je rekel v fake veselem tonu. Komaj vidno je zavil z očmi ter se spet posvetil pogovoru."Ah ne rad govorim o njih.Te so najzanmivejše." je rekel in jo pogledal."Kitara je kot ženska. Seveda sem se imel boljše." je nasmejnao rekel."No ja te dolgočasne stvaril."Oh kaj pa vem." je rekel in se rahlo namuznil."težko je vrjeti da mi ne boš."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyWed Mar 14, 2012 4:27 pm

"Verjemi mi. Precej dobro skrivaš svoja čustva. Ne morem te prebrati." mu je odvrnila nato se mu pa še ona prisiljeno nasmejala. "No ja, bi rad da bi ti rekla, da sem delala kakšne bolj zanimive reči? Definitivno ti ne bom zdaj pravila, da sem se imela enako fajn v sobi kot ti ali pa celo boljše." je zavila z očmi in se namrdnila. Nato ga je izzivalno pogledala, ter prekrižala roke na prsih: "No pa mi obrazloži kaj bi ti lahko naredila."

(( Totalno brez idej -.-" ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyWed Mar 14, 2012 9:15 pm

((Js tud. Sploh mi ne gre -.-))

"Ne sploh ne." Je navelicano rekel."seveda bi rad da reces kaj bolj zanimivega. Ne vrjamem pa da bi me lahko presegla.." je rekel in opazil njen izzivalni pogled. Namenil ji je enakega."sama si rekla da mi bos izprasila rit ce te izkoristim." Se je spomnil po nekaj sekundah.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyThu Mar 15, 2012 8:22 pm

"Da te nebi presegla? Kaj pa če bi ti rekla, da sem od takrat v postelji bila še s tremi različnimi fanti?" mu je odvrnila, ter se izzivalno zazrla vanj. Čeprav ni bilo ravno tako, mu ni dala to vedeti na nikakršen način. Delala se je, kot da to resno misli in da je vse resnica. Kdo pa je rekel, da ga ne sme malo izzivati? Nato je glavo rahlo nagnila postrani, ter si ga dodobra ogledala. "Praviš, da si me izkoristil? In da ti morem zdaj izprašiti rit?" ga je vprašala in se namuznila.

((Oh dear god .. bring back to me long posts Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyThu Mar 15, 2012 9:57 pm

((Nism vern but sam pr speasevanju tak da tuki prosim svoj 'navdih' Wink ))

"Bi ti rekel da nakladas. Cerav niti ne tako slabo. Le malo povadi ker si si zbrala preveliko stevilo." Je izzivalno rekel nazaj. Ce se je odlocila da ga bo izzivala ne bo mirno stal in prenasal. Ni bil tak tip."noup. Nisem te izkoristil. Ti si mene. Saj ves da si hotela takoj po sexu iti." Je odvrnil in se rahlo zasnejau.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyFri Mar 16, 2012 2:31 pm

((Ja pa sej jst tui nism sam useen xD samo bog mi še preostane xD druge sm že izkoristila xD ))

"Kdo pa je rekel, da ne bi mogla treh tipov spraviti v posteljo?"
ga je izzivalno vprašala nazaj in se mu ni pustila. Bila je trmasta in to je bilo v njeni navadi. Takšna je pač bila. "Ah ljubček. Zdaj se ne delaj žrtve, saj si ti hotel isto. Da se poberem, namreč." mu je odvrnila nazaj in se zasmejala. Saj mu tega ni zamerila, le njegova neodločnost jo je begala, to pa je tudi vse. "In si si že našel kakšno novo žrtveno jagnje, ki jo lahko v momentu spraviš v posteljo? " ga je vprašala ter se ponovno zasmejala.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyMon Mar 19, 2012 8:44 pm

((No ja men je ostala sam se buda.))

"Jaz. Ali pa hoces staviti." Je veselo in hkrati nagajivo rekel."mogoce sem res. Ampak ali je to sploh pomembno? Saj sva odrasla. Ne preprirajva se zaradi tega ko pa oba veva kaj bi se zgodilo." Je zamisljeno rekel in se vedno preiskoval tla. Hitro ji je vrnil pogled ki pa je bil nagajiv."mogoce." Je izmuzljivo rekel.
Back to top Go down

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Mar 20, 2012 1:02 pm

[buda je moškega spola. Sam za info.]
Back to top Go down

Gost


Guest


Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyTue Mar 20, 2012 5:20 pm

((ja pa jada. Pac sm napisu da je bla zenska kr se pac tko slisi in kr nism glih ver v NJEGA...))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Empty corridor Dark magic Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic EmptyThu Mar 22, 2012 2:36 pm

"Ljubček, ne poznaš me tako dobro, kot trdiš. Verjemi mi. Tako da je tale stava čisto nepotrebna." mu je sarkastično odvrnila, sedaj že nekoliko slabše volje. "Kdo pa se sploh prepira o tem? Vem, bil je seks za eno noč in nič drugega. Verjemi, dojela sem." mu je nato še odvrnila, ter zavila z očmi. Naslonila se je nazaj na steno in prekrižala roke na prsih. Dodobra si ga je ogledala, nato pa se sama pri sebi zasmejala. "Jaz pa mislim, da lažeš. Od takrat ko sva seksala nisi še nobene druge položil." mu je dejala, saj je laž že na daleč zavohala. Kdo pa je rekel, da mojstri teme niso intuitivni? Saj ni še noben raziskal razsežnosti tega elementa, zato se Kathryn vsega skupaj sploh ni še dobro zavedala.

((Sori za tko pozen odgovor.. pač sm bla malo zasedena v real lajfu Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Sponsored content





Empty corridor Dark magic Empty
PostSubject: Re: Empty corridor Dark magic   Empty corridor Dark magic Empty

Back to top Go down
 

Empty corridor Dark magic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Empty corridor Dark magic
» Classroom of Dark
» Magic tower
» Magic stairs
» Corridor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-