HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Corridor

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Corridor   Corridor EmptySun Mar 04, 2012 4:04 pm

Corridor 1 CORRIDORCorridor 1

Navaden hodnik, ki povezuje vse sobe v kleti.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 3:12 pm

Seth se je lenobno in počasi sprehajal po hodniku s slušalkami v ušesih in glasbo tako na glas da ni slišal niti svojih misli. Dvignil je pogled in preveril da ni nikogar pred njem ter glavo nagnil naprej in gledal v tla, roke pa zatlačil globoko v žepe ter pospešil korak proti izhodu kleti. Izza njega je zapihal vetrič in naglo se je obrnil a ni bilo nikogar. Kar naenkrat se je pred njim nekdo prikazal in zaletel se je vanj..vanjo. ''Živjo.'' je rekel in usta so se mu razlezla v rahel nasmeh.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 3:22 pm

Kathryn se je kot vedno sprehajala po akademiji in matretirala vse začentnike. Seveda vse začetnike, ki so obvladovali tiste nekoliko bolj dobre elemente. Svojim začetnikom pa je večino časa dala mir. Ko je takole stopala po hodniku je opazila fanta, ki ji gre nasproti. Ni ga poznala in ni ga še videla. Videti pa je bilo, da je nekoliko zatopljen v svoje misli in da ga je nekaj zmotilo. Skomignila je z rameni, ter se mu postavila naproti. Fant se je samo zaletel vanjo, ona pa se je namuznila. "Pazi kje hodiš." mu je zaničevalno rekla in roke preračunljivo prekrižala na prsih. "Nisem te še videla tod naokoli. Začetnik, kajne?" mu je še na koncu dejala, ter prezirljivo prhnila.

((nwm al si napisau to za robin al za mene.. but i don't care! xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 3:26 pm

''Woow woow.'' je stopil korak nazaj ter jo pogledal in privzdignil obrv. ''Umiri se. Ne bom te ubil.'' je rekel sarkastično in se temu primerno tudi nasmehnil. ''Ja. Začetnik. Seth Sam Clarke.'' se je predstavil in pomignil z glavo. ''Ti pa si..?'' jo je pogledal in ni bila videti niti približno prijazna. ''Mimogrede.. Kje se pride na dvorišče?''
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 3:53 pm

Ob njegovi izjavi se je Kathryn samo prešerno zarežala. "In ti misliš, da me lahko ubiješ?" se je namuznila, ter ga premerila od glave do pet. "Ti, tak začetnik kot si?" mu je še odvrnila, ter dvignila obrvi. "Seth. To ime si bom zapomnila." se je zahahljala, saj je dobro vedela po čem si bo to ime zapomnila. Po njegovi predrznosti in nevednosti. "Kathryn Garnet." se je predstavila, ter se zagledala vanj. Očitno je bil fant kar precej temperamenten in Kath se je ob tem dobro zabavala. "Ljubček, kar sam se znajdi." mu je na koncu odvrnila, ter se naslonila na bližnjo steno.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 5:45 pm

''Nisem rekel da te lahko. Rekel sem le da te ne bom. Vedi pa da sem zmožen več kot si misliš. Sem približno 4 leta starešji od tebe, dragica, tako da me je življenje naučilo že dovolj da bi preživel napad 17 letnice.'' je rekel in se ob tem tudi sam naslonil na steno nasproti nje. ''No lepo da si bom zapomnila ime. Samo pazi da ga ne boš vpila med kakšnim početjem.'' je rekel, jo pogledal izpod čela ter privzdignil obrv.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 7:07 pm

"Oh res dragec? Naj te opomnim na kateri stopnji obvladovanja si ti in na kateri sem jaz. Konec koncev si samo začetnik." se mu je zasmejala, ter še enkrat prezirljivo prhnila v zrak. Zares je sovražila takšne domišljave fante, verjetno zato, ker je tudi sama takšna. "Verjemi da ga bom vpila samo kadar te bom lepo zaklala." mu je še odvrnila in pri tem mirno slonela na steni.Najraje bi ga kar takoj zaklala, saj ji je šel ekstremno na živce. "In ljubček. Nisi tako popularen in ne izgledaš tako dobro, kot si misliš." mu je na koncu še navrgla in za nalašč na veliko zazehala.


Last edited by Kathryn Garnet on Fri Mar 09, 2012 8:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyFri Mar 09, 2012 8:05 pm

((Se vama ml pridružim ko mi je že glih dougcajt. Upam da ne motim preveč.))

Kyle je hodil po hodnikih. Ni vedel zakaj je pravzaprav bil tukaj in vrjetno mu je bilo preprosto dougčas. V ušesa si je pred odhodom vtaknil slušalke in navil glasbo najbolj naglas kar je lahko. Glava ga je sčasoma ko se je privadil na podobe nehala boleti in lahko je raziskoval akademijo. Usaj nekaj novega. Oblekel si je še jopico in si jo poveznil čez glavo ter se odpravil kar nekam na slepo. Očitno v hodnike. In ker ni gledl naprej se je v nekoga zaletel."Oprosti." je rekel osebi še preden bi jo pogledal. Ampak ker se oseba ni burno odzvala kot marsikdo na tej šoli je dvignil pogled iza kapuce.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptySat Mar 10, 2012 10:16 am

Seth je le prezrirljivo pogledal proti Kath in zavil z očmi. Domišljavo dekle. je le pomislil in jo pogledal izpod čela ter se sarkastično nasmehnil. ''Keep dreaming.'' je rekel bolj sam pri debi kot pa njej. ''Kul je.'' je Seth pogledal nekega fanta ki se je po pomoti zaletel vanj. ''Seth.'' je rekel in mu podal roko. ''Kar pa se tiče tebe... '' je re odkimal in še enkrat zavil z očmi ter si na glavo poveznil kapuco in se setopil široko narazen ob steni.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptySat Mar 10, 2012 1:57 pm

Kyle je opazil da je zmotil zanimiu pogovor."Jah okej." je rekle tiho in si uzel slušalke iz ušes ter spravil use v žepe kaubojk. Kapuco si je snel z glave in narahlo stresel z lasmi ki so mu šli preveč na oči. Podal mu je roko."Eddie. Ali pa Kyle. Useeno je." je rekel je potem pogledal proti Sethovem sogovorniku. Po njegovih zadnjih besed je sumil na punco in prav je imel. Bila je Kath. Nasmehnil se ji je.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptySat Mar 10, 2012 4:01 pm

"Kar se tiče mene? Mislim, da si ti nekoliko preveč domišljav, ne jaz." mu je pikro odvrnila, ter se namrdnila. Bog, kako ji je šel na živce s svojo samozavestjo! Nato se je obrnila proti fantu, ki je ravno prišel in se mu poskušala nasmehniti. Vendar ji ni ravno uspelo in na obrazu se ji je prikazala čudna grimasa. Bila je preveč jezna na Setha ali nekaj takega. Z njegovim imenom se ni ubadala, saj jo je spravil v precej slabo voljo.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptySat Mar 10, 2012 5:09 pm

''Jaz? Domišljav? Umiri se no malo.'' jo je srepo pogledal in iz obraza se mu je zbrisal nasmeh. ''Prav. Eddie.'' ob imenu je pogledal v tla in se zamislil. Spomnil se je dogodkov izpred 4 let ko je začel obiskovati akademijo in mu je umrl najboljši prijatelj pri pobegu iz akademije. Le priigrano je na obraz nataknil masko in nasmeh ter se izognil njegovemu pogledu. Zaradi tega ni obiskoval akademije 4 leta. ''Ja... Ti.. Em.. Ne domišljaj se preveč in zbij si svojo samozavest na normalno raven.''
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Corridor Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 1:50 pm

"Hah... Ti si preveč samozavesten. Misliš da boš lahko položil vse kar leze." mu je nazaj odvrnila in sedaj ni več slonela na steni. Odkorakala je stran od njega in mu prezirljivo pomahala v slovo. "Se vidiva Seth." mu je prezirljivo dejala in upala, da ga nikoli več v življenju ne sreča. Zadovoljno se je odpravila v svoj dom.

((Ja končala sem kr res nimam več idej xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 3:04 pm

((ja sej jst tut nee. less fithging? ((Smile)

''Yeah sure.'' se je le zasmejal in gledal za njo. Pogled mu je spolzel malo nižje od glave kamor je zrl trenutek nazaj. ''Ja..'' je le še zagodrnjal in se zadržano nasmehnil. Punca mu je bila všeč. Samozavestna, sarkastična, arogantna, samovšečna. Vse kar je tudi sam.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 4:41 pm

"Škoda da je zasedena kajne." je veselo rekel Kyle in se naslonil an steno obenj. Gledal ej v njeno črvrsto ritko. Pomisliu ej že da bi šel za njo ampak je bil raje tukaj.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:02 pm

''Aa?'' je zmedeno pogledal proti Eddieu. ''S kom..'' je rekel in pomislil ter se tudi on zagledal v njeno zadnjico. ''Ja..''

((fak nimam pojma kaj še napisat. hehe. Very Happy ))
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:15 pm

Kyle je odmaknil pogled in se zasmejau."S kom misliš?" je veselo rekel. To bosta morala s Kath ponoviti.

((Ja sej jst tud ne sam mi je tko dougcajt da bom umru.))
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:22 pm

''S kom.. S kom je zasedena?'' je vprašal. Pomislil je na Mel in čustva do nje. Pogled se mu je zmračiil in zasanjano je pogledal v tla po tem pa dvignil glavo. Do Kath ni nič čutil. Bila je le predmet spolnega poželenja.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:31 pm

"Z mano. Trenutno." je zamrmral. Že dolgo ni čutil nič podobnega ljubezni. Hotel je pa enostavnoi ni mogel."Torej imaš ti punco?" je brezpredmetno zamišljeno uprašal.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:34 pm

[draga moja dečka. Nič nebi imeli proti daljšim postom, glede na to da se na to tema lahko kr razpišeta.]
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 6:43 pm

((Hhahaha misliš? ))
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 7:11 pm

(hahaa. Draga moja deklica. Tudi jaz ne če bi imela kaj za napisati. So wait a sek for my brain wake up. (: ))
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 7:14 pm

''Jaz? Punco?'' je rekel in spet mu je v glavo šinila Mel. ''Ja..Ne.. Ne vem.. Zapleteno je. Ne še.. Najbolj primeren odgovor.' je rekel in se zasmejal. ''Ti? Ti si v zvezi s Kath? He he.'' je sarkastično rekel. Ne da bi imel kaj proti Eddieu, ampak Kath. Kolikor jo je spoznal je bila neznosna.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyMon Mar 12, 2012 7:22 pm

Kyle ga je premeril ampak z rahlo grdim pogledom."Veš tudi pri meni je zapleteno. Ne bi ravno rekel da sva v zvezi. Ne še." je ponovil tako kot on prej in se malo zamisliu. Spomnil se je prizorov ko sta bila skupaj. Res ni imel pojma kaj bi čutil. Bil je razpet med svobodnim življenjem in resno zvezo. Nobenega spogledovanja več in teh stvari.
Back to top Go down

Gost


Guest


Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor EmptyTue Mar 13, 2012 2:10 pm

[ja no nwm. glede na to da mata oba zakompliceran ljubezenski lajf bi pa lahko obupala nad ženskami pa ane... homoseksualnost pa to xD ]
Back to top Go down

Sponsored content





Corridor Empty
PostSubject: Re: Corridor   Corridor Empty

Back to top Go down
 

Corridor

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Corridor
» Secret corridor
» Corridor with famous statue
» Empty corridor Dark magic
» Empty corridor Dark magic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-