HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Magic stairs

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Magic stairs Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Magic stairs Empty
PostSubject: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Feb 28, 2012 4:54 pm

Magic stairs 1MAGIC STAIRSMagic stairs 1

To so najverjetneje najbolj znane stopnice. Posebnost stopnic je, da te lahko vodijo do katerega nadstropja hočeš, celo na stolpe. Te stopnice pa kdaj pa kdaj tudi kakšno zagodejo. Namreč, ko so prazne lahko kar naenkrat izginejo in tako si ujet v 5. nadstropju.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:22 pm

Alex se je šla malo pozabavat na stopnice v 5.nadstropju. Raje je hodila naokoli kot pa šla k pouku ker se ji res ni dalo. Raje je pohajkovala po šoli. Počasi je šla po stopnicah. Razgledala se je naokoli nikogar ni bilo tu glasno je zaklela saj je pozabla,da bodo izginile ampka še niso. Menila je da ima srečo ter šla dalje. Čez nekaj korakov so stopnice že izginile " No super " je zagodernjala
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:31 pm

Kyle se je sprehajal po šoli. Ni imel navdiha za pesem ki jo je moral nujno sestaviti pouka pa ni bilo tako da se niti zaposliti ni moral. Tako se je na hitro oblekel in odšel po šoli. Spomnil se je na stopnice ki jih še ni poskusil zato se je odpravil tja. Nekaj časa je bežal ko so izginjale potem pa naenkrat ni mogel nikamor saj so stopnice izginile in pred nekimi vrati je bil ujet skupaj z neko punco. "Ja odlično." je zagodrnjal potem pa stopil k njej. Nikoli ni zamudil priložnosti."Hojla."
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:34 pm

" hey " je rekla " kako lahko prikličeš te stopnice? " je rekla in sii ga ogledala Ni slabo je pomisla Ampak na žalost zaseden nič ne bo je nadeljevala
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:37 pm

"Zdi se mi da imajo svobodno voljo tako da nič ne bo." je zamrmljau in se naslonil na steno. Dvakrat ali pa celo trikrat jo je premeril. Moral si je priznati da je bila kar dobra. Zapeljivo se je nasmehnil in pogledal naokoli."Torej si tukaj ker....?"
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:40 pm

" Preklere stopnice " je rekla in zmajala z glavo nasmehnila se je " Zato ker špricam pouk " je rekla in si popravila lasje " Ti ? "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:43 pm

"No ja najti skušam navdih za pesem in mislim da sem ga pravkar." je veselo rekel. V spomin so se mu visnili na njen najbolj prepoznavni rdeči lasje ki so tako lepo padali ob njenem obrazu ki pa tudi ni bil tako zelo slab. Bil je lep. Nasmehnil se je in v svoj iphone napisal neko besedilo ter ga spet spravil v žep."Torej kaj pa špricaš?" je navihano uprašal in se spomnil da lahko pogledal element. Zazru se ji je v 'srce' pa čeprav je izgledalo čudno ampak v njem je prepoznal ogenj. To je bil dar njegove mame ki se nikoli ni specializirala ampak je znala to."Ogenj ha? Zanimivo." je rekel tiho sebi v brado.
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:47 pm

" Pesmi ? Resno jih pišeš " je rekla tudi sama je ob prostem času pela ali pa igrala kitaro odvisno ampak tega ni ravno javno razglašala. Nasmehnila se je potem pa ga malce presenečeno povedala " Kako veš ? "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:50 pm

Kyle se je zasmejau in pokimal."Seveda. Vsaj poskušam." je rekel veselo in prijel namišljeno kitaro. Podrgnil je po zraku potem pa spet sklenil roke pred seboj."Dar sem podedoval po svoji mami." je rekle veselo."Vidim kateri element uporabljaš ali pa če se še kdo ni specializiral vem v kaj se bo. Ta dar imajo tudi vrhovni na akademiji ki dodelijo element."

((Ej mal dalše poste piši kr drgač se adminki uštulita pa komentirata da nej podalšamo. Sej je tud men težk sam vseen.))
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 7:53 pm

(( Vem ja bom začela opisovati svoje cote ;P ))
Nasmejala se je ob njegovih kretnjah z kitaro " Ni slabo enkrat mi pokaži kakšne pesmi " je rekla potem pa razmišljala o njegovem elementu in je počasi prikimala potem pa se zamislila " Torej kateri elemnet imaš potem ti ? " je rekla in se igrala z svojo zapesnico na roki nakita sicer res ni nosila pogosto razen če je našla kaj izjemnega.
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:01 pm

"Z veseljem. Zdaj si že tretja ki me želi videti s kitaro v roki." je veselo rekel."Ampak pri tebi ni bilo težko opaziti. Že barva las je ognjena in tako enostavno tudi ti." je rekel veselo ter pogledal v stopnice ki so še vedno niso prikazale."Senco." je rekel in zavzdihnil. Bil je ponosen najo a motilo ga je le da ni še bil dovolj dober. Stresel je z glavo da je odmaknil lase ki so mu nadležno šinili na čelo.
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:04 pm

" ja ampak mene zanimajo bolj pesmi " je rekla in mu pomežiknila " in jaz sem ognjevia kot ogenj čisto podobno meni " je rekla z nasmeškom " senco ? " je rekla če bi malo bolj posluala pri pouku bi vedla malo več o tem " hmm potem ti je nekdo umrl ? " je rekla previdno
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:07 pm

"Tako kot jaz kajne?" je rekel in ji pomežiknil ter se zazru v njene oči."Seveda si. V tvojem srcu je ogenj." je zamišljeno rekel. Izgledalo je kot da jo gleda v joške ampak kaj pa je mogel če so prekrivale srce. Pa saj to prvo tudi ni bilo tako nezanimivo."Potem bi vsi obvladovali senco. Noup. Umrl sem že a ker nisem zloben ali ošaben kot so obvladovalci smrti sem dobil soroden element senco. Drugače pa ja. Umrla sta mi starša ki sta me skrivala pred ostalo družina tako da drugih ne poznam."
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:11 pm

" ja seveda ti pa najbolj " je rekla ter zavila z očmi in se nasmejala " pa še pol punc poleg ne hvala " potem pa rekla šaljivp " ja moje srce kar gori zao dosti fantov kr pade na kolena " potem pa pogledala v tla " oprosti pri meni je bilo podobno no bila sem na robu smrti prometna nesreča oče ni preživel "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:14 pm

"Saj vem." je veselo rekel."Nisi prva ki to reče." je rekel in se od smeha prijel za trebuh."Ja vidim. Pred tabo jih je zagotovo že več padlo. Hudo ni kaj. Bom eden izmed njih?" je rekle in jo pogledal v oči. V njegovih očeh se mu je prižgala iskrica ki pa je takoj poniknila."Ja vem kako je. Žal mi je." je zammrljau in pogledal v tla. Ampak ni se dolgo prepuščal žalosti. Hitro je dvignil pogled."Torej kaj bova počela medtem ko bova čakala na stopnice?"
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:19 pm

"To pa lahko padeš na kolena ampak nimaš punce ? mislim da zato ne bo nič " je rekla in se nasmehnila " ne skrbi treba je iti dalje škda se je prepuščat žalosti " je rekla resno " kaj boma ti nimaš v svoji glavi nič pametnega "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:22 pm

Kyle je bil za nekaj sekund tiho. Ni vedel kaj se je dogajalo med njim in Kath ampak novim flirtu se preprosto ji mogel upreti."Ne vem." je zamomljau in pokimal."Vsakič." je mirno rekel in jo pogledal."Noup. Razen če želiš videti očeta."
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:25 pm

" Kaj " je zajeclala
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:27 pm

Kyle se je nasmehnil."Očetovo dušo lahko prikličem. Če seveda hočeš." je pazljivo ponovil.
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:31 pm

Alex je premišljevala " tI TO ŠKODI ? "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:34 pm

Kyle je odkimal. Ni mu škodilo. Sprostilo ga je. Vsa ta negativna energija in glavoboli ki so ga motili so se sprostili če je uporabljav svojo moč. Ampak počasi je napredoval zato so bili začetni uroki prava muka in hotel je težje stopnje."Torej želiš?" je uprašal že tretjič. Ni ej hotel razburiti.
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:44 pm

Skomignila je spomnilase je kako to vpliva na njih " ja "
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 8:49 pm

Kyle je pokimal in zapru oči. Skoncentriral se je na svoj element. Na dušo ki še vedno tava po svetu. Na njenega očeta ki ga sicer še nikoli ni videl. Začtuil je svoj element in dušo kot ga je učila Kath. Odpru je oči in stegnil roko. Prevzela ga je toplina in občutek moči ki ga je tako zelo oboževal. Pred njima se je pojavila prosojna podoba starega človeka ki se rahlo smeji.
Back to top Go down

Alex Rosemarie Firemoon

Alex Rosemarie Firemoon



Število prispevkov : 65
Your age : 28

Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 9:03 pm

" o hudiča " je zaklela in odskočla srce ji je razbijalo vsaj 2-krat hitreje in njen obraz je postajal bol bled ko ne " hey " je zajeclala
Back to top Go down

Gost


Guest


Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs EmptyTue Mar 13, 2012 9:04 pm

"Ne sliši te in ne vidi. Le čuti. V mislih mu povej." je šepnil in pomigal postavi naj se premakne. Postava je stopila korak proti njej."In pohitit ker nisem mojster in mi tole en gre preveč za dolgo časa."
Back to top Go down

Sponsored content





Magic stairs Empty
PostSubject: Re: Magic stairs   Magic stairs Empty

Back to top Go down
 

Magic stairs

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Magic tower
» Empty corridor Dark magic
» Empty corridor Dark magic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-