HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Forest road

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Forest road   Forest road EmptySat Mar 03, 2012 2:56 pm

Forest road 1FOREST ROADForest road 1

Šoroka cesta, ki vodi po gozdu. A še zdaleč ne sega globoko v gozd, saj tam preži na učence preveč nevarnosti. Pot je kar pogosto obiskana ter tam vedno najdeš koga za pogovor.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 11:56 am

Ashley je prišla do te ceste. Slišala je,da je tam nevarno in podobne zgodbe. Ampak nekaj teme,miru ji je čisto ugajalo,zato se je v bližini vsedla na pločnik. Iz svoje črne jakne,je ven potegnila mobitel in pisala sms-e. Enega sestri,enega pa Ameliji. Medtem je tudi ven potegnila slušalke,jih priključila na telefon in si zavrtela glasbo po želji. Imela je 45 skladb,ki si jih je naložila pred odhodom na akademijo. Tako zbrano je poslušala,da ni opazila prihajajoče osebe. Videla je le temen obris,v temni noči. Edino svetilo je bila luna. Malo je bolje pogledala proti cesti in razločila pojav visokega fanta. Približeval se ji je,malo jo je tudi bilo strah nerazločne pojave,a kmalu je luna posijala in razkrila obraz. Ashley se je nasmehnila in olajšano izdihnila. Čeprav se ni brigala,da je ta cesta nevarna,jo je vseeno ta fant malo prestrašil. Ampak Ashley je lepo slušalke odmaknila iz ušes in ga pozdravila:
''Hej. Si študent tukaj,ne ? In ja jz sm Ashley.''

(Jason)
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 12:24 pm

Jason je bil znan tudi po svojih nočnih izhodih in danes je imel enega izmed takih. Še nikoli ni bil v središču gozda, čeprav so mu pripovedovali razne zgodbice, ki so bile naravnost zanimive. Hodil je po cesti, z rokama v žepih, ter mirno premišljeval. V naslednjem trenutku se je že ovil v temo in nekoliko zalebdel, ampak je kaj hitro pristal na nogah in skoraj telebnil po tleh. Bil je še začetnik in to ga je presneto močno motilo. Želel si je, da bi mu bilo vse že ob rojstvu dano, tako kot Kathryn, ampak sam ni imel takšne sreče. Do mojstra se bo moral prebiti s trdim delom in odločnostjo. Še enkrat se je poskusil oviti v meglo in zalebdeti in tokrat mu je šlo že bolje. Elegantno je pristal na tleh in se sam pri sebi nasmehnil. Takrat pa je opazil, da na cesti ni sam, ampak je tam še študentka, ki je sedela na pločniku in poslušala glasbo. Jason se je sam pri sebi nasmehnil in pomislil, da se mu danes obeta zelo zanimiva noč. Približal se je dekletu, katerega je očitno prestrašil in se vsedel poleg nje. Na pločnik se je namestil kolikor udobno se je lahko, ter se zazrl v dekle. "Kaj pa dela tu tako ljubko in nedolžno dekletce, kot si ti in to ponoči sama?" jo je ogovoril in se lahkotno nasmehnil. "Jason Lenny Hall." se ji je na hitro predstavil, nato pa malo pomislil. "No, ime Lenny mi je precej bolj všeč kot Jason. Nevem zakaj so mi starši dali na prvo mesto ime Jason." Podaril ji je polovičen nasmeh, ter se zazrl v njene oči.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 12:43 pm

Ashley je videla njega pristopati. Fant je imel kapo na glavi in šele potem,ko je bližje stopil je opazila njegov obraz. Vsedel se je zraven nje,jo pogledal in jo nekaj vprašal.
Ashley se je ravnodušno nasmehnila in odgovorila:''Ah,ne skrbi. Kar tako sem sem zašla,ker mi je pač že čisto v domu zdolgočaseno postalo in sem se odšla sprehoditi. Kaj pa je tebe zaneslo na to pot ?'' . Pogledala ga je še bolje in videla,da ima fant rjave oči in temne lase. Zaslišala je njegovo ime in mu dodala pohvalo:''Lepo ime. In prav,te bom tudi jaz kar klicala Lenny,čeprav je to tvoje drugo ime.'' je odgovorila in se nasmehnila. ''Tudi jaz si lastim drugo ime. Prvo je Ashley,drugo pa Elle. Nekako mi je Ashley boljše,čeprav je tudi Elle kar v redu in moderno.'' je povedala in skomignila z rameni. Sama ni vedela,zakaj so v družini prav njej dali dva imena. Niti sestra,niti brat ga nista dobila. Ampak to je ji je blo ok,saj se je lahko predstavila z dvemi imeni in po občutku rekla kako naj jo kličejo.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 1:06 pm

Jason je opazoval, kako so se ji ustnice lahkotno premikale ob govorjenju. "Pa nič kaj posebnega. Po šoli se že več let govori, da se nekaj strašnega skriva v gozdu, vendar sedaj vidim da so samo brezvezna blebetanja. Našel sem čisto nekaj nasprotnega. Nekaj prijetnega..." ji je odvrnil, ter v očeh se mu je nekaj zalesketalo. Čez nekaj časa je Jason že zmedeno zrl vanjo, saj je dekle zares veliko govorilo. "Te lahko kličem Ash? Na kratko.. ker je zdaj kar si to povedala, preveč zakomplicirano." ji je hitro rekel, ter se predrzno ugriznil v ustnico. Nekaj časa sta bila tiho, naposled pa se je Jason le oglasil. "Predvidevam, da si uporabnica duha. Bi mi poskusila prebrati misli?" ji je rekel in jo pozorno opazoval. Zares ga je zanimalo, ali dekle ve, kaj v tem trenutku misli. Brez pomoči branja misli, je namreč Jasona zelo težko prebrati. Bil je zelo skrivnosten in o sebi je vedno le malo povedal. Ampak mu je to ugajalo, saj je rad opazoval ljudi, ki ga skušajo prebrati in izvedeti o njem čim več, vendar jim vedno spodleti.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 1:14 pm

''Ah enako kot jaz. Ne vrjamem v to.'' je Ashley povedala in zavila z očmi. Ni vrjela v te govorice,čenče,pa še sama je imela sposobnost duha. Kar sebe je ubistvu lahko klicala duh. ''In ja kar kliči me Ash.'' je še dodala in se nasmehnila. Zadostna je kratica in najlažje se uporablja. Bila je tišina,a kmalu je Lenny,kar izustil nekaj kar je Ashley presenetilo. ''Vau. kako si pa to ugotivl ? No ja pa bom probala. '' je Ashley povedala in se nasmehnila. Prvič ji je nekdo dovolil brati misli. Za to je vedela,da moraš biti zelo skoncentriran. Pogledala ga je v oči,saj je morala dobiti neki stik. Svoje oči je pa rahlo priprla in se vtopila v svoj svet. Prvič se je zgodilo,da je bil nekdo tako zaprt. Težko bo si je mislila. Pozornost je čimbolj probala navesti na kakšno tematiko s katero bi lahko nekaj odkrila. Kmalu ji je v glavo stopilo,da ima Lanney povezavo z nekom iz akademije. Misli so se razjasnile in svojo dokončno ugotovitev je povedala: '' Am. Težko je bilo. Ampak ugotovila sem,da si bratranec akademijke Kathryn in imata oba isti element. Temo.'' ga pogledala in se nasmehnila v upanju,da ima prav.

(sm v opis pogledala tuki na forumu xd)
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 2:03 pm

Jason je opazoval Ash, kako se poskuša zbrati in zato se je namuznil. Ni kaj, moral je priznati, da je uporabnike duha vedno podcenjeval, saj so bili psihično nekoliko bolj nestabilni. Potrudil se je, da je večino misli zadržal zase, nekaj pa jih je le spustil na plano, da dekle ne bi bilo tako razočarano. Jason se je namreč že dolgo let s Kathryn učil, kako zadržati svoje misli in skrivnosti, saj če bi kdo izvedel za njune skrivnosti bi bile posledice lahko strašne. Končno se je dekle oglasilo in Jason se je zadovoljno nasmehnil. "Ja, prav imaš." ji je na kratko odvrnil, ter se namuznil. "Seveda pa ne pravim, da ne rabiš kar precej vaje." je na koncu še dodal in se zopet zazrl v dekle. "No pa poglejva v tebe brez pomoči elementa. Mogoče pa uganem kaj o tebi..." se je zamislil, nato pa nadaljeval "Si precej nežno in naivno dekle. Seveda duševno nekoliko nestabilno, saj ti razpoloženje niha. In nikomur ne bi storila kaj groznega." Poznavalsko se je ugriznil v ustnico, saj je povzel samo tiste lastnosti, ki jih imajo uporabniki duha. Saj pa Jason nikoli ni bil jasnoviden. "Če sem pa kaj slučajno zgrešil, mi pa lahko poveš kaj o sebi." je nato še skomignil, ter ji spet podaril predrzen nasmešek.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 2:17 pm

Ashley ga je pozorno poslušala in ga gledala: ''No super,da sem uganila.'' Čez nekaj časa je Lenny hotel nekaj o njej uganiti. Razimšljala je kaj bo prišlo iz njegovih ust. Kolikor je vedela,obvladovalci teme nimajo sposobnosti branja misli in podobno. Probala je igrati čim bolj nedostopno,kasneje pa slišala odgovor: ''Pa duševno nestabilni smo,če preveč uporabljamo moč zdravljenja.'' je nagajivo povedala. Ni hotela,da bi vsi vedeli,če se lahka zlomi. ''No ti bom povedala.'' ga je zaupljivo pogledala in začela: ''Saj,nekateri so res nemogoče nestabilni. Sem prebrala v zgodovini o duhu. Ampak pri meni je tko.tko,če po domače povem. Nekaj me lahko zlomi,nekaj pa ne. Ni tako zelo drugače psihično razpoloženje pri meni. '' je še obrauložila. Na hitro je probala in čim bolj jasno. ''Naivna pa nisem. '' se je nagajivo nasmehnila in ga pogledala. '' Drugače pa o meni ni veliko za vedeti. Prihajam iz L.A. in živela sem v Foloridi tudi. Kaj pa kaj o tebi ? Deluješ skirvnostno.'' je še Ash dodala. Fant ni izgledal zelo odprt in govoren. A probala po izvleči kak pgovor še z njem.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 4:09 pm

"In kaj te na primer lahko zlomi?" je kar tako mimogrede navrgel in se začel ubadati s svojo kapo, ki se mu je zdela da je nekako napačno postavljena. Ni je gledal v oči, ampak sam pri sebi se je smehljal. "Naivna da nisi? No pravkar si pokazala, da si še kako naivna. Kaj pa če sem nekakšen obseden serijski morilec, ki ti sedaj streže po življenju, ti pa se kar tako mirno pogovarjaš z mano." je dvignil obrvi in se zazrl vanjo. "O meni pa ni dobro vedeti preveč stvari. Reciva le, da sem Lenny, Jason ali kakorkoli, uporabnik teme in nič več." ji je odvrnil in pogled usmeril nekam med drevesa. Pa ne zato, ker bi bil depresiven ali duševno moten. Bil je uporabnik teme in rad se je igračkal z ljudmi, ter se delal nedolžnega. Očitno pa ga še noben ni v resnici prebral kakšen je. Zaprl je oči, nato pa k sebi poklical temo. Sedaj je bilo še bolj temno kot prej in luna se je komaj kaj videla. "In zdaj, te je kaj strah?" ji je rekel, nato pa se udobno zleknil na pločnik.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptyFri Mar 23, 2012 6:31 pm

Ashley je videla,da se Lenny malo že igra z njo. ''Hm. Če se zgodi mojemu bližnjemu nekaj. To me zlomi. Drugo pa,nič.'' je povedala in nekako potrdilno prikimala. Slišala je Lannya in se nasmehnila: ''Ne skrbi. Zato pa imam element duh,da takoj prepoznam občutke in namene.'' ga nazaj pogledala in mu vrnila pogled. Nato mu je rekla:''Ok,Lenny.Mimogrede,iz kje pa si ?'' ga je še vprašala. Pogledala je malo proti luni spet nazaj k sogovorniku,ki si je še popravljal kapo. V trenutku je videla,da ima Lenny zaprte oči in na nebu je bila tema. Ashley je spreletel nekakšen srh. Lune ni več bilo,jasnih podob tudi ne. Slišala je samo glas iz ozadja. Drugače pa je bilo vse temno še bolj kot prejšnja noč. ''Hm. Dobro si izvedel.'' je samo dodala v pohvalo. ''Pa dosti strašno zgleda,če bi bil kdo sam in podobno.'' je pokimila,čeprav je najbrš sogovornik sploh ni videl.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptySat Mar 24, 2012 9:45 am

"No, potem pa te le ne bo nič zlomilo, ker so tvoji bližji predaleč stran, da bi jim lahko kaj naredil." je to brezbrižno povedal, kot da ne bi bilo nič. V naslednjem trenutku se je kratko zasmejal, nato pa ji rekel: "Torej lahko prepoznaš kaj imam za bregom?" Namuznil se je, saj je to bilo malo verjetno. V naslednjem trenutku se je že zresnil in sarkastično pripomnil: "Verjetno od tam iz kjer je Kathryn. London seveda." Povedal pa ji ni nič več. Ta informacija, ki ji jo je dal, pa tako ali tako ni bila škodljiva. Ko se je tema spuščala na njiju, se je Jason počutil veliko bolj domače, kot pa brez nje. Ampak za svojega sogovornika tega ni mogel reči. Splošno znano je bilo, da so ljudje ob temi nesproščeni in jih je strah. "Mogoče pa te bi moralo biti strah ker si v temi Z MANO." je rekel, ter besedice "z mano" še dodatno poudaril. V naslednjem trenutku je poslal temo nad dekle in tema jo je začela ovijati okoli in okoli. Seveda pa nežno in nikakor je ni hotel v tem momentu zadušiti. Nato pa je svojo temo že v naslednjem trenutku pregnal in sedaj se je luna spet popolnoma videla.
Back to top Go down

Gost


Guest


Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road EmptySat Mar 24, 2012 10:15 am

''Tudi v redu.'' je rekla Ashley in skomignila z rameni,ne vedoč kaj ima Lenny za bregom. V naslednjem trenutku se je zamislila; a vseeno pripomnila: ''Pravzaprav ja,na neki način.'' Ashley je še vedno sedela na pločniku,ampak z nekim čudnim občutkom. Vedela je,da bo njen sogovornik nekaj naredil. A vseeno je ostala mirna. ''Aha,London. Lepo,sem že večkrat bila tam.'' Spet je pogledovala v prazno temo,ničer ni videla ampak vseeno nadaljevala z govorom: ''Hm. Kaj pa vem ? Nevarnosti so mi ušeč.'' je nagajivo povedala in se zasmejala. Kmalu pa se je začelo še bolj mračiti okoli nje. Dah jih je zastajal. A Ash je vedela,kaj naklepa. Naklepa jo oviti s temo. Probala je pretrpeti,tako ali tako se ni mogla izviti iz nje. Čez nekaj minut je prišla luna spet na nebo in Ashley si je odahnila. ''Okej.Samo,da sem živa.'' je v šali povedala z glasom,ki se ji je rahlo tresel. Kasneje pa še: ''Dober boš obvladovalec teme. Ti povem.''
Back to top Go down

Sponsored content





Forest road Empty
PostSubject: Re: Forest road   Forest road Empty

Back to top Go down
 

Forest road

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Forest road
» Edge of the forest
» Deep in the forest
» Deep in the forest

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-