HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 The waterfall of wishes

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySat Mar 03, 2012 5:54 pm

First topic message reminder :

The waterfall of wishes - Page 2 1THE WATERFALL OF WISHESThe waterfall of wishes - Page 2 1

Slap želja je majhen in skoraj neviden. Nihče ne ve zakaj se imenuje tako, a vsakemu je jasno da se ob njem počuti bolje. Gotovo gre za starodavno in mogočno čarovnijo, ki pa je še vedno zavita v skrivnost...
Back to top Go down

AuthorMessage

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:07 am

Ashley je videla,da se nekaj dogaja z fantom. Dobro ga je pogledala v oči in videla je,da ima neko bolečino in postaja omotičen. Bolečino je celo čutila pri sebi,najbrš zaradi tega,ker je bila močna. Tako je pri njenem elementu, Če ima kdo močno bolečino ali izrazito čustvo,to kar pride v njo in začuti.Zato ga je vprašala: ''Je vse v redu?'' . Upala je,da ne bo kaj hujšega. Nato je videla,spet tisto kroglico kot prej in se pomirila,ker je vedela,da je za to pomembna moč,kar je pomenilo,da je prišel k sebi. Ashley je včasih postala čisto živčna,ko je videla nekoga v slabem omotičnem stanju. Preprosto včasih ni vedela kako bi reagirala na to.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:18 am

Kyle jo je pogledal in se nasmehnil. Ampak temu en bi mogli reči nasmeh. Preveč je bil čuden in nerealen. Sovražil je te prehode iz začetnika an višje ravni."Ja uredu sem." je zmomljau skupaj in upal da bo vrjela čeprav je bilo to zaradi duha izjemno težko. Kroglo je še malo povečaval potem pa jo potisinl v vodnjak. Roka ga je močno zapekla ampak krogla je bila tam. To je bilo dobro že zato ker je porabil veliko energije. Povlekel jo je spet ven ter v roki zmečkal. Zdaj se je že veliko bolj pomiril in glava ga je prenehača boleti."Ja zdaj sem pa res uredu. Torej od kod prihajaš?" je spet v bolj veselem tonu uprašal.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:25 am

Ashley si je oddahnila. ''Samo,da ja.'' je še dodala in se nasmehnila. Čutila je,da je fant še malo potreboval,da je prišel k sebi potem je bilo vse v redu. Nato je pogovor mirno nadaljevala: ''Am ja. Prihajam iz Los Angelesa,kjer sm živela zadnjih 8 let. Prej smo pa živeli na Floridi kjer sm se pač tudi rodila.'' Včasih ljudje milsijo,da tam živijo samo zamišljene osebe,nadute in bogate,ampak ni bilo res. Tam so bili čisto preprosti ljudje. Ampak nekateri pa so res ustrezali prejšnjem opisu. Zato je dodala ''V L.A. sem odšla zaradi službe od očeta,ker pa sodeluje moj oče z očetom od moje najboljše prijateljice,mi to ni delalo težav.'' in se nasmehnila. ''Iz kje pa si ti ?'' ga je še vprašala.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:29 am

Kyle se je malo zamisliu."No aj prihjam iz izjemno male vasice ki skoraj nima imena in ni znana po nečem ker sta se starša strašno bala nečesa ali nikogar vendar mi nikoli nista povedala česa dokler nas niso naapdli in potem smo mislili oditi v NY ampak zgodila se je namerna prometna nesreča ter avto ej zgrmel v prepad..." potem je rahlo utihnil. Smrt. Tema. Kri. Duhovi. Vrata. Takšan ej bila smrt. Nič posebno lepega. Potem je spet nadaljeval."In prišel sem na akadmijo." bistveno je spustil saj pač enostavno ni hotel govoriti o tem."Nič posebno zanimivega nisem doživel razen da nimam pojma kdo sem."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:36 am

Ashley je pozorno poslušala. V fantu so grmela razna čustva. Nato je Ashley dodala: ''Moje sožalje za izgubo staršev.'' Sama si ne bi predstavljala kako bi brez njih. Bili so del nje same. Prav tako njen brat in sestra. Potem je Ashley hotel odgovoriti spodbudno: ''Tukaj bom zate,če boš kaj potreboval.'' je povedala in se nasmehnila. ''Saj vem,da se ne poznamo dorbo. Ampak na akademiji je pač tako. Če bo treba ti bom pomagala.'' je še dodala ter resno mislila. Vedno je vsakomur pomagala. Nato je malo pogledala na svoj tatto,ki ga ima s sestro in spet se vnila k temi pogovora.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 10:43 am

"No aj če je tako usoda je pač tako." je rekel in skomignil z rameni."Saj jih še vidim. Kadar hočem so tukaj in me podprejo." je veselo rekel in se spomnil na duše i jih lahko prikliče. Ob tej misli da bodo vedno tukaj ko bo hotel se je spet nasmehnil.Pogledal jo je v oči."Hvala." je rekel tiho."No aj zdaj poznaš moj življenjepis in ker mi lahko prebereš misli ti lahko povem da me kar dobro poznaš. Za razliko od nekaterih." je rekle in pomisliu an rožico ki sploh ni vedela s kom se pogovarja. Sledil je njenemu pogledu do tatuja."Lep tatooo. Kaj pomeni?"
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 1:07 pm

''Vau,zanimiva lastnost.'' je povedala. Tako je lahko bi v kontaktu z njimi,to je imel srečo,da ima tako moč. Nato je dodala ''Ni za kaj,'' in še naprej ''No saj meni lahko zaupaš. Tako ali tako nisem jezikava oseba.'' mu je povedala se nasmehnila in potrdilno še prikimala.Videla je,da so se mu oči utsavile na njenem tattoo in se zahvalila na komentarju ''Hvala. S svojo sestro si ga delim. Pomeni več stvari hkrati. Z njo sem vedno bila povezana in prejšne leto sva še to zaznamovali s tem. Ker sva si vedno v podporo in podobno.''je še dodala. Tudi kar je povedala,je bilo vse res. Svoje sestre nikoli ne bi hotela zgubiti. Če bi se to zgodilo,bi po njenem se kar lahko zlomila. Ashley je tudi povedala: ''Ne vem kaj bi brez nje.'' Pogledala ga je in še njega vprašala: ''Imaš ti kakšen tatto ?''.

Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 6:32 pm

"Ja se kar. Bolj koristna." Si je zamrmljau v brado. Odkar se jo je naucil obvladovati jo lahko vidi ampak ko bo mojster se bo lahko pogovarjal."uau to je pa lepo. Sam nikoli nisem imel sester ali bratov. Lepo je slisati da je nekdo tako povezan. Pove ti da nisi sam proti svetu." Je veaelo rekel. Ni si mogel predstavljati da bi imel sirso druzino ceprav je o tem vedno sanjal."no ja enkrat ko sem bil koma pijan in sem se vozil iz zabave sva se s punco zaletela in zbudil sem se v bolnici z tatujem crne magije." Je rekel in pokazal desno ramo na katerem se je svetil majhen crno vijolcen krog v katerem so bile stare crke in pa smrtna glava ki se je komaj videla.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 7:02 pm

''Točno tako. Zdaj,ko ni z mano vseeno nekako vem,da sva povezani.'' je povedala. ''Čeprav komunicirave po skypu in podobno.'' se je nasmehnila. Nato je Ashley pozorno pogledala njegov tattoo. Bil je nek krog,ki je bil črne barve. ''O,kako pa je to mogoče,da se je zgodilo ? Po avtomobilski nesreči ?''je povedala in ospunila. Ni še videla takega znamenja. NIkogar še ni poznala,ki bi to dobili. ''Pa bo to ostalo za zmeraj?'' je z zanimanjem vprašala in pogledala proti soncu pa kasneje spet nazaj k fantu.

(sori za kratek post. upam,da ti ni preveč dolgčas xd)
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 7:10 pm

((Ne ne kr itak tule pomagam sestri pri homework.))

"Ja to mora biti lep obcutek." Je razmisljav naglas potem pa rahlo zardel ko je to ugotovil."ne vem kako je mogoce. Na zabavi tega se nisem imel potem sva se zaletela in zjutraj je bilo enostavno tam. Pa ravno na zabavi za 16 rd." Je mirno rekel kot bi bilo to nekaj obicajnega. Ampak nobenega ni pozal ki bi imel kaj podobnega. Se. "No ja sem ga ze poskusal odstraniti pa ni slo torej ja."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 7:18 pm

Nato je še pozorno poslušala naprej. ''O,sweet sixteen. Se še spomnem moje zabave.'' je dodala in se nasmejala ob tem spominu. Takrat so resno vsi žurali kot je bilo spodobno za L.A. Najboljši party ever je mislila. ''No potem pa res more biti močna povezava med tem.'' je probala Ashley sklepati ali nekako po svoje ugotavljati. Za svoj tatto je vedela,da se ne odstrani. Ampak kaj lahko vse magija naredi,vau.

(o fajn. xd ker predmet pa ? )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 7:27 pm

"Mi smo praznovali v soli in pretihotapili alkohol. Razen veliko fajta in sexa ni bila nic posebnega." Je rekel in si poskusal zamisliti kako bi bilo ce se ne bi zaletel. Bi to vseeno dobil."ja upam da ne prevelika. Si lahko predstavljas kaj use naredimo z magijo?" Je navduseno uprasal.

((1. Razred je. Pomagam ji pri crkivanju druzinskega drevesa.))
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:02 pm

''Ah verjamem. Sej pri nas so se tut eni čisto do konca napili.''si je zamislila in se spomnila Rafla na njeni zabavi. Nato je probala čim bolj umirjeno nadaljevati: ''Ja točno. Sama si ne bi nikoli mislila,da bi znala brati misli in podobno.'' je povedala ter se malo ustavila. ''Če bi mi to kdo rekel,pred šestimi leti bi rekla da je znorel. Vse o tem kar je bilo branja misli in podobnih magij sem samo srečavala v knjigah.'' je rekla in se nasmehnila. Vse kar je povedala je držalo. V celoti. Nikoli si ni mislila,da bo prišla na akademijo.

(o that's nice. in kaj še kej počneš ?)
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:07 pm

"No pa saj tudi takrat jaz nisem bil izjema. Tisto noc sem spal z tremi in od takrat naprej sem zvest eni." Je zamomljau in se nasmehnil ob dramj ki je sledila. Dekle s latero se je zaletel ga je tozilo potem pa jo je zalotil kako joce za njim."saj. Ampak kaj hocemo. Taksno je zivljenje." Je veselo rekel.

((Sori za kratke poste. Aja pa ma nc druga. Je preuc tecna hahahah ti??))
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:17 pm

''Kar s tremi. O fantje noo'' se je zasmejala. ''No zdaj si se prav odločil. Prav je to kar boš naredil naprej.'' je Ashley dodala in se nasmehnila. Sama je tudi imela čudne iskušnje s fanti in zdaj je pazljiva. Posebaj je iskusila boličino,ko je prišla v L.A. in ni vedele tisti tok življenja. Malo se je zdrznila in imela žalosten pogled. ''Oprosti za spreminjane razploženja. Nečesa sem se spomnila. Iz preteklosti.'' je rekla in se probala prepričljivo nasmehnit vi sajjevredu stilu ampak ji ni najbolje ratalo.

(ah sej kul. moji tut niso neki ful nabiti xd mah muzika pa to. jutr pišem iz slo spis,wish me luck haha. rpg-janje tut pomaga neke vrste za vajo haha.
in kako ti je v resnici ime ? )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:31 pm

Kyle jo je ppgledal in se nasmehnil."ja vem ceprav sem izpadel mevza." Je rekel in se zasmejau ob tem. Ampak takoj je nehal."saj je uredu. Ampak sli si ti?" Je pazljivo uprasal.

((Prosim ne smej se maksimilijan sem.://// in ja vso sreco mi smo ga glih pisal.))
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:37 pm

(akga Kath me bo tepla sam morm te uprašat: a si biu ti mogoče kdajkol na forumu Vampirska Akademija? ))
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:38 pm

''Hvala,ker me razumeš.'' je povedala. Nato se je malo sprehodila okoli slapa,ter se spet vsedla nazaj na kamen. ''Prav lepo je tukaj.'' je še dodala in se nasmehnila. Nato se je nečesa spomnila in povedala: ''No zdaj se že dosti poznava. Je to dovolj,da mi poveš ime?'' ter se nasmehnila.


ej ne razumem tega Ampak sli si ti tko,da sori da nisem odgovorila.,pač smotana sm xd

(men je pa prou lepo ime no :3 js mam tko rajše daljša imena. kr nvm tko xd aja drgač js sm Tamara.
am in čaki ti si fant ne? kak to da si se odloču prijavt na rpg forum ? drgać pa ful kuulj to. )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:45 pm

((Kulk uprasan ej. No pac ja sm biu na va sam je blo kr neki. Tisto sm misliu ce si ti uredu potem pa ja noa dougcajt mi je blo enga lepga dneva pa je prsla frendica k men pa mi je forum pokazala pa rekla naj probam pa lr so mi ucitlce tezile s slabimi spisi sm se pac odlocu da bom vadu nadnaravno me pa ze tko skoz zanima pa te stvari.))

"Kyle. Ali pa Eddie kakor hoces." Je veselo rekel in pokimal."ja kar uredu je." Je zamrmljau ceprav je imel raje temacne prostore ki so se skladali z njim.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 8:52 pm

''Ok.Kyle. Zdaj boš Kyle in nič več sam sogovornik.'' je povedala Ashley in se nasmehnila. ''No pa še upam,da nama bo ratalo uskladiti pesem,saj bo ples kmalu.'' je še dodala,se nasmehnila in malo pogledala proti vsem živalim,ki so se svobodno letale mimo.


(sej si se prav odločiu. to pomoje res kr pomaga pri tem pr spisih in to. u keri klas pa greš ? )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 9:05 pm

((1. Letnik.))

Kule je slesil pogledu k zivalim. Iz neznanega razloga ga niso marale. Skomignil je z rameni. Spomnil se je na edino zival ki se mu je priblizala. V gozdu je naletel na trop volkov ki so odlsli ampak nek samec je ostal. Veckrat se je smukal blizu njegove hise in pocasi ga je lahko eddie celo lahko zacel bozati. Ampak odael je tako hitro kot prisel."ja tudi kaz upam." Je rekel popolnoma avtomatsko saj je bil se vedno v spominih ki so mu priklicali nasmeh na obraz.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 9:10 pm

Pogledala je tam kjer je gledal Kyle. Živali so tam stale in skoraj nič reagirale. Tako ali tako niso vedele o čem se gre. Nato se je Ashley vrnila k temi: ''Da. Samo ispeljeva dober nastop in bo ratalo.'' se je nasmehnila. ''Upam da bo drugim všeč to kar bo nastalo.'' je še povedala. Ni rada videla,če nekomu ni bilo všeč nekaj za kar je ona kar dosti delala in se ukvarjala. Še posebaj zdj jo bo zanimala reakcija ostalih študentov,ker je tukaj res veliko različnih kar pomeni,da so tudi njihovi okusi za glasbo različni

(fajn. potem boš tut kmal tok star kot tvoj lik :DD )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptySun Mar 11, 2012 9:21 pm

((Ja. Zej se mi itak use tko vlece -.-))

Kyle je odsotno pokimal."tudi jaz upam. Ce pa jim slucajno ne bo..." je rekel a je naredil predah ker se ga je spet polastila zlova. Misliu je ze reci da bodo bogi ampak se je zadrzal."je pa njihov problem ceprav dvomim da jim ne bo." Je mirno rekel. Sam je bil navajen da so mu ob solskih tekmah ploskali kar pa ni bilo cudno saj je bil najboljsi. Tezko si je predatavljav da mu bodo ploskali zaradi necesa drugega.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 1:07 pm

''Bova že naredila,da bo super.'' je Ashley povedala in se nasmehnila. Sama je naredila dosti projektov,ki so bili uspešni zato upa,da bo še ta dober. ''Če bo pa treba,bom pa jaz uporabila branje misli.'' se je našalila in pomežiknila. Če pa komu ne bo všeč,pa pač je to njegova odločitev si je Ashley kar že sklenila v glavi. Saj ni nujno,da bo vsem všeč. Mogoče kdo posluža drugo vrst glasbe kot tistio,ki jo bosta onadva izvajala. Ampak upala je,da bo vsak pokazal spoštovanje in bil vljuden.

(ja vjramem,sestrična moja je 1.letnik in se morjo res fuul učit)
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 4:10 pm

((O ja vem ja so mi povedal. :///))

"O vrjamem da bova." je zamrmljau in pomisliu an nastop. Tisti mali oder neka luč in veliko obrazov ki so ga sovražili. Ali pa ga še bodo. Hitro ej odgnal misli na to in se posvetil pogovoru."Jp. To je lahko izjemno koristno. Tudi jaz bi rad znal kaj takega." je zamrmljau in pogledal proti slapu. Saj se bo znal zadrževati če jim ne bo ušeč. Saj je znal biti vljuden.
Back to top Go down

Sponsored content





The waterfall of wishes - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

The waterfall of wishes

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Land next to the Waterfall of wishes
» Waterfall lake
» Waterfall lake
» The waterfall of lost souls

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-