HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 The waterfall of wishes

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 03, 2012 5:54 pm

The waterfall of wishes 1THE WATERFALL OF WISHESThe waterfall of wishes 1

Slap želja je majhen in skoraj neviden. Nihče ne ve zakaj se imenuje tako, a vsakemu je jasno da se ob njem počuti bolje. Gotovo gre za starodavno in mogočno čarovnijo, ki pa je še vedno zavita v skrivnost...
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:03 pm

Ashley se ji je zaželela sprehoda tako,da se je odločila,da bo obiskala slap želja. Slišala je zgodb o njem in vsaka je imela drugačen pomen. Nekateri so govorili,da so se počutili bolje ob njemu nekateri pa,da niso nič čutili. Ampak ona se je hotela sama prepričati. Prebližala se je slapu in uživala v objemu nararave. Vse je bilo tiho in mirno. Pravi raj. Malo je pogledala proti slapu malo proti nebu. Lepo vreme si je mislila in razmišljala kaj bo počela preostanek dneva. V mislih je imela malo klepetati s starimi prijatelji prek Skypa,saj jih že dolgo ni slišala. Zanimala se je kaj počne njena prijateljica Amelia. Z njo se res dolgo ni slišala,skupaj sta bile že od vrtca in naprej. Celo njena družina se je preselila v L.A. saj sta njuna očeta skupaj sodelovala v isti firmi. To je bilo pravo naključje in tega je bila Ashley zelo vesela saj je lahko preživela veliko časa z njo. Ko se je tako zatopila v misli in naravo se je nekdo približal. Ashley je videla fanta približno njeni letih,ki je se je napotil k slapu. Ko je prišel ga je lepo pozdravila: ''Živjo. Moje ime je Ashley. Ti pa si ?'' in se rahlo nasmehnila.

(Kyle ? :DD )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:11 pm

((I'm here.:Dd ))

Kyle je bil v sobi. Začuda je delal domačo nalogo ker se je pač odločil da bo imel uspeh usaj dober. In prebral je nekaj o nekem vodnjaku ob katerem si se počutil bolje in ker je to potreboval je hitro zapru knjige in se napotil proti vodnjaku. Užival je že ob pogledu an naravo čeprav je bila kratka smrt bolj zanj. Vedno je bil poln adrenalina ampak tokrat je bil raje povsem sproščen in miren. No ja saj spremembe so dobre. Ko je tako gledal naokoli je pomisliu da bi povadil element ampak ni hotel s temno energijo uničiti usega in je tako naredil le majhno kroglico da je moč ki je kar prekipevala v njem usaj malo sprostil. Usedel se je k slapu in se zastrmel v vodo ampak tišino je zmotila punca. Presodil je da je vrjetno stara isto kot on in da uporablja duha. No ja pa saj je vedno imel nos za te stvari."Zdravo. Lepo ime. Ampak ali je moje sploh važno?" je navihano uprašal in se trudil biti prijazen.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:21 pm

Fant je bil utrujen. Sigurno je imel naporen dan. Da,spet branje čustev si je mislila Ashley. Ni mogla iz te kože. Čustva so kar pidrvela je v njo in čutila je občutke. Ali je nekdo jezen,vesel,presenčen,zdolgočasen in podobno. Del njenga vsakdana. To je pomagalo pri starših,da je lahko presdoila ali so jezni na njo,če je kaj narobe naredila. Ah,fitne iz otroštva. Nato se je vrnila na temo pogovora. Fant ji je odgovoril. Celo pohvalil je njeno ime zato mu je Ashley odgovorila ''Hvala.''. Ampak čudno,da ni hotel izdati imena. Zdelo si je skrivnostno. Zato je probala čimbolje odgovriti ''Prav. Saj nič hudega. Je potem še bolje,če je skrivnostno.''
Ni imelo smisla stopati v misli in tudi Ashley tega ni želela. Preveč privatno,pa še obvladala ni tega. Odločila se je,da bo to storila samo v nujnih primerih in pri bojevanjih. Zato je še naprej mirno nadaljevala pogovor ''No,kaj pa tvoj element ? '' ga je vprašala v normalnem tonu in se s kotičkom ust nasmehnila. Sama je teško precenila h kateremu elementu bi lahko ta fant spadal. Večkrat je to uganila,le po videzu in barvi tona. Zdaj pa tega ni bilo. Prava uganka.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:27 pm

Kyle jo je premeril. Opazil je njen pogled in se nasmehnil. Ja. Zagotovo je bila uporabnica duha.Tudi sam bi rad znal brati misli ampak njegov element mu je ustrezal. Hitro se je zbral in jo prodorno pogledal."Točno. Rad imam skrivnosti. In učasih so koristne. Ampak ne prosi me za primer ker ti en bom znal povedati nobenega." je rekel v zadregi. Vedel je da je izpadel bedak ampak zato se ni menil. Tako kot ona je tudi on slednje nadaljeval pogovor."No ja vrjetno si že ugotovila da je senca." je rekel in odpru dlan z majhno kroglico sivo-črne barve ki se je razlivala po njegovi roki in rasla ter se manjšala. Nasmehnil se je in spet pogledov proti slapu. Pogled se mu je ustavil na lokvanju. Še preden je pomisliu na posledice je iz druge roke prišla megla in cvet lokvanja narahlo dvignila ter ga prinesla do njega. Krogla je izginila in prijel je za lokvanj s tem pa je megla izginila. Podal ga je Ashley."Za lepo damo."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:49 pm

Zanimivo ga je pogledala,kako je uganil njen element. ''Huh. Kar uganil si me. Good job.'' se je nasmehnila. Saj večkrat so jo zamešali s kakim elemntom,redko kdo je odgovoril kar duh,to so rekli samo njene bližnje osebe,ki so jo poznale po karakterju. Po izgledu so celo včasih jo zamešali mogoče z zemljo in podobno. Zanimiv fant si je mislila. Po omembi njegovega elemnta ga je še enkrat pomerila od glave do pet. Pa mogoče bi uganila,če bi se poglobila. Sama se še ni pogovarjala z študentom,ki se ukvarja s senco. Potem je zanimivo pogledvala proti kroglici in omenila: ''Wow. Zanimiv element. Kaj pa lahko še počneš ?'' ter se nasmehnila. Potem je zagledala meglo. Čez nekaj časa je Ashley vidila jasne podobe in cvet,ki ji je sogovornik podajal. Bil je lep prav tak iz tega kraja. Lepo se je zahvalila ''O,hvala. To pa je bilo lepo.'' . Že dolgo časa ji ni kdo podaril cveta,tako,da je bila prav lepo navdušena.. Nato se je nasmehnila še v zahvalo.. Nadaljevala je pogovor ''No,kako naj te kličem?'' se nasmehnila in čakala odgovor. Zanima jo,kako bi mu lahko rekla.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 8:57 pm

"To mi gre precej dobro. To je znala moja mama. Nikoli se ni specializirala a je človeka samo pogledala in videla kateri element uporablja ali pa katerega še bo." je rekel in bil nanjo v tistem trenutku izjemno ponosen. Ob misli nanjo se je nasmehnil. Pogrešal jo je ampak lahko jo je priklical. Ke rje bil še začetnik ne za dolgo ampak samo da jo je videl."Jah. Dokaj zanimiu je. Motijo me podobe ki jih vidim. No aj navaditi se je treba. No kaj lahko počneš. Jaz lahko pošiljam svojo senco okoli in pa oblikujem te stvari." je rekel in misliu na kroglo."Lahko pa tudi koga zadušim s tem ali prikličem meglo ter postanem neviden. In pa odločam med nebesom in peklom. Ko pa bom mojster bom lahko spreminjal obliko. Aja pa še duše lahko prikličeš in se pogovarjaš z njimi. Precej podobni smo smrti." je veselo rekel. Rad je govoril o elementu pa tudi ko je omenil da bo je misliu resno saj je bil pripraljen posvetiti use temu da postane eden najboljših."No ja to mi je prvič uspelo. Sebe sem komaj ovil z meglo pa še to je izgledalo kot nekakšen zmazek." je rekel in se zasmejau. Bo že boljše."No ja oglasil se bom na karkoli če le en bo preveč neumno ali moje ime."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 9:12 pm

''Zanimivo.'' je odgovorila. Sama je lahko videla malo po notranjih čustvih kakšno moč ima nekdo. Če si pa osebo spoznal se je pa to že dobro izkazalo. Ashley je že prebrala nekaj knjig o elementih,ki jih je našla v knjižnjici pred odhodom sem. Ampak to,da je je njegova mama kar precenila na pogled je bilo zelo wow. ''Ah. Ja verjamem. Teško se je navaditi,to kakor se jaz težko navajam,če me kdaj vleče v misli. Kar zgodi se. To je zelo težko obvladovati. Samo brez skrbi ne bom ti brala misli.'' je še na koncu v šali povedala.Vse kar je povedala je bilo čista resnica. Zaenkrat je še začetnica in zelo jo je zanimalo kako se bo še naprej pouk odvijal in kakšne bodo naloge. Tudi zanimivo je kako je vse lahko naredil. Precej močen element si je mislila. Spet se je malo zagledala v slap in pogledovala po naravi. Precej mirno je tako,da je pogovor tekel brez gneče in ljudi. ''No prav. Se bom že nečesa spomnila.'' mu je odgovorila. ''V katerem domu pa si?'' . Poznala je tam veliko domov. Vsak je imel neko posebnost,kar ji je bilo zelo všeč.

(ah sori tale post moj ni bil glih neki zabaven, i'm a bit in sleepy mood heh xd)
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptyFri Mar 09, 2012 9:18 pm

((Sej je okej Very Happy ))

"Ja zelo. Jaz sicer še nisem tako dober mpak vadim. In tvojemu pogledu pač se nisem mogel upreti." je rekle v smehu. Sam ni veliko bral pač pa se je raje pogovarjal."Ja. Glava me redno boli in nobene tablete ne pomagajo. Učasih se duhovi enostavno prikažejo. In ne moreš se jih znebiti. Hočejo odločitev. Pekel ali nebesa jaz pa tega še neznam." je mrko rekel. Sovražil je če ni imel useh vajeti v svojih rokah."Oh saj nič ne skrivam če bi jih slučajno. No ja če pa že boš videla o čem razmišljam. O luštnih dekletih tukaj na akademiji." je rekle in ji pomežiknil potem pa sledil njenemu pogledu."V Moonwalk. Pridi me kdaj pogledat. Večino časa spim a če dovolj butaš po vratih je celo možnost da se zbudim."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 10:11 am

''Joj. Tablete. Tudi sama se morala spiti kakšno. Potem sem pa bila čisto omotična.'' je rekla. Skozi glavo so ji prihajali bledi spomini katerih se še ni dobro spominjala in ni videla jasnih podob. Nato je nadaljevala pogovor in se nasmehnila njegovi izjavi. ''Prav. Potem pa te prepustim temu.'' je v šali povedala. Pomislila je to,da na šoli bo res veliko zabave,še posebaj zdaj,ko bo kmalu ples in bomo se lahko vsi skupaj spoznali. That's should be interesting si je v glavi domišljala. Ni spoznala še veliko študentov zdaj,saj je nova in je to čisto nov začetek. Slišala je,da je njen sogovornik v Moonwalku ter se malo zamislila o tem domu.Enkrat je malo šla tam pogledati in se spomnila razgleda proti luni. ''Lepo. Bom prišla kdaj na obisk ja. Se lahko zgodi. Tako,da vedno bodi pripravljen.'' se je nahecala in se nasmehnila. ''Drugače pa lahko tudi prideš kdaj k meni v Fly High. Tudi tam imamo lep razgled.'' mu je povedala in mu s stavkom dovolila,da pride še kdaj v njeno sobo,saj se ji je fant zdel čisto prijeten študent.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 1:54 pm

"Jp. To je najbolj grozno. In glava ne preneha bobnati." je rekel in se zasmejau."Hvala." je rekel in pomisliu na ples ki bo kmalu. Ni imel namena iti saj ni vedel koga bi povabil imel pa ni niti obleke tam pa se ne more prikazati v kaubojkah. Taki plesi so mu šli na žiuce že v človeški šoli. In dekleta. Bog pomagaj. Nase so spravile najmanjše obleke in goro ličil da je grozno izgledalo. Hitro se je spomnil da ima sogovornico in da so ga spet ujeli spomini."Dobro. Vedno v pripravljenosti. Hmmm. Težko." je rekle in se malo zamisliu."Kako si lahko v pripravljenosti če zmerom siš?" je uprašal v smehu. Takšen je pač bil. Zaspanec. Nagajivo se je nasmehnil ob njeni naslednji pripombi."Dobro. Bodi vedno v pripravljenosti." jew rekel in ji pomežiknil.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 7:27 pm

Ashley ga je pozabila vprašati o plesu zato je dodala ''Prideš na ples?'' . Zanima jo kakšno mišljenje ima o tem on. V L.A. ju kjer jo ona odraščala je bilo veliko žurk. Res ogromno. Tam je tudi bilo velikoh znanih oseb. Ampak večkrat je odšla na kako zabavo z Amelio. Tako,da je tudi možno bilo da je sama na kakšno zašla ampak večina se je tam napila in dogajale so se čuda stvari,to pa ji ni bilo preveč vše.Takšno je bilo tam življenje. Na Floridi je bil bolj miren tok življenja. Včasih je kar doma premišljevala prednosti in slabosti obeh krajev. Odvrnila se je od ramišljanja ter se spet vrnila v realnost in nadalljevala ''Se pravi si zaspanec.'' je povedala in se nasmehnila. ''Če bo treba te bom zbudila.'' je v šali še dodala.''Tudi jaz bom v pripravljenosti.'' je še dodala in se nasmehnia. Če je bila sama doma oz. v sobi se je Ashley kar podala v trenirko in čim bolj udobno majco. V sproščenosti je tako uživala. Nato je pogledala proti nebu in se spet nazaj vrnila v pogovor.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 7:34 pm

Kyle se je zasmejau. Povsod je bilo govora samo o plesu. V tistem majhnem podeželskem emstu kjer je živel res ni bilo veliko žurk le šolski plesi. Joj slabi spomini na tiste punce ki so zavozile svoja življenja z testim pijančevanjem in temi stvarmi. Hitro je odgnal misli."Ja grem." je rekel v tihem ronu ampak ni vedel zakaj."Ja zaspanec pa sem. Ampak nič ne bom imel proti zbujanju le da me ne zbudiš na kakšen čuden način." je veselo rekel."Le glej da boš." je rekel v istem tonu in levo roko narahlo pomočil v slap. Voda je bila hladna in oddaljena za razliko od senc ki so ga pomirjale.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 7:51 pm

''No lepo. Potem pa se bomo še tam srečali.'' je povedala in se nasmehnila. ''In ne bom te res čudno zbujala bodi brez skrbi.Poznam dosti uporabnih tehnik za zbujanje,totalne iskušnje.'' mu je v šali povedala in tudi resnico. Sama je zbujala svojega vedno zaspanega brata ter včasih celo sestro. Ona in njen oče sta bili osebi,ki sta vedno vstali prej. Ostali del družine je bil bolj zaspan. Takrat so se pri zbujanju nasmejali do solz,čeprav je bilo npr. ob sedmih zjutraj. Nato ni vedela še o čem govorila. Sploh ni vedela,kaj bi ga vprašla. Zato je začela čisto navadno temo:''In kaj še rad počneš v prostem času,ko ne spiš.'' ga je vprašala in se nasmehnila. Nato se je usedla tam na skalo blizu,saj so jo noge že malo bolele. Danes je imela naporen dan in celo odšla je malo v fitnes. Tukaj na akademiji je bilo res veliko prostorov,saj je akademija bila res ogromna.

Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 8:08 pm

"Upam ja." je rekel in jo pogledal v oči ki so se mu nasmejale."Dobro. Zdaj se te pa bojim da me boš zbudila an res kakšen freaky način.2 je veselo rekel. Sam ej bil enostavno vedno zaspanec ki ga niso nikoli budili. Šola je bila popolfdan zato tudi s tem ni bilo težav."No aj rad gledam televizijo, poslušam glasbo najraje in najpogosteje pa vadim element. Mojster lej. In ti?" je uprašal.

((Sori za kratke poste sam se mi res ne ljubi.))
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 8:27 pm

''Everything is possible.'' je v šali nagajivo rekla. Preprosto rada je imela pozitiven in šaljiv zrak okoli sebe. ''Pri meni je tako. Igram kitaro in pojem. Se pravi glasba nama je skupna. Lepo. Kitaro sem se kar sama naučila igrati brez pomoči ostalih.'' je rekla in se zamislila. Vsak član družine se je nekako ukvarjal z glasbo in bil povezan z njo. To ji je bilo všeč. Vsak večer na družinski večer so nekaj zaigrali ter se pri tem zabavali. Ashley je videla,da je sogovornik resno zavzel svoj element,kar je bilo dobro da je bil odločen.Sama ni imela veliko stvari za vaditi. Le včasih je probala stopiti v stik s prihodnostjo. ''Mislim,da boš dober učenec. Če veliko vadiš. Kr tko naprej.'' je povedala in naredila thumbs up pozo.

(ah,sej je okej. moji tut niso neij ful dolgi. sori če preveč nekaj sprašujem,sam ne vem kaj bi notr še dala v post xd. )
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 8:33 pm

"No ja pa tudi šport je kar uredu. Igram košarko bordam in skejtam. Tako nekako. In ja glasba je res nekaj najlepšega. Igram kitaro in bobne peti pa ravno ne znam. Mene je učila biuša punca. Nadležno." je rekle in se v šali stresel. Ampak to so bili lepi dnevi. Pred napadom in pred smrtjo. Njegovi starši so bili vseskozi v službi kadar pa niso bili pa je bil on zunaj z prijatelji. Nikoli se niso pretirano družini. Sploh ju ni poznal."No aj upam da pridem do mojstra in pri tem mi pomaga mentorica ampak učasih se mi zdi da sploh ne napredujem." je rekel in potegnil vodo iz jezera ki pa mu je stelkla po roki.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 8:47 pm

''U.Basket. Kull.'' je dodala. Ashley je včasih rada plesala ali igrala odbojko na mivki. Ko se zdaj spomni plaže in vsega tega. Prava zabava,ki ji nikoli konca. ''Zanimivo. Potem bi lahko naredila skupaj duet.'' je povedala v šali. Sama je pisala pesmi tudi. Ampak ni še nikoli ni delala s kakšnim znanim avtorjem. Nastopala je v ožjem krogu prijateljev in na kakšnih prireditvah.Spominjala se je tudi,ko se je zamišljala kot rock zvezda,ko je bila majhna. Tisto so bile res smešne zamisli. Takrat je kar plesala po sobi in se pretvarjala da igra električno kitaro. ''Kje pa ti kej nastopaš?'' ga je vprašala in si popravila pramen svojih rjavih las.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 8:51 pm

Kyle je stresel z lasmi ki so mu že preveč šinili na oči."Ja to je zanimiva ideja. Če napišeš pesem jo bom uglasbil in potem malo povadiva ter nastopiva na plesu." je rekel veselo. Prvi javni nastop. To bi bilo zanimivo. Ampak nič resnega kot ponavadi. Enostavno je reveč rad užival življenje in izpustil ni ničesar kar bi lahko. Zato se je tudi učil leteti in take stvari. Ali pa umreti. Toe j bila šele zanimiva izkušnja. Kmalu se je spet vrnil v realnost k njej in slapu."Nikjer. Nikoli nisem ."
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:08 pm

Ashley se je zdela to dobra ideja. ''Zmenjeno. Napisala bom pesem. Nekaj časa bo vzelo,da ugotovim. Potem se oglasi v Fly High,da ti jo pokažem ok?''. Razmišljala je o čemu bo pisala. Nato je naposled sklenila,da bo se zvečer odpravila na balkon in pisala. Vreme je ustrezalo in to bo tudi to.Navdih bo že nekje probala najti. ''No ja. Moj tudi,čisto prvi javni nastop in to tukaj. Morala bova vaditi,da bo dobro izpadlo'' je povedala in upala,da jo tam ne bo ujela trema. Vrjeti bo probala vase in to ispeljati. Potem je začela momljati neko pesem v sebi in rahlo peti. ''Oprosti. Samo neko melodijo probam skupaj speljati.''' je rekla. Včasih ji jo je bilo sram peti,ker se je bala,da njen glas ne bo ispadel dobro. Ko je bila mlajša je pela v zbrou s svojo sestro v šoli,celo včasih je probala brata tam pripeljati in to ji je vrnilo smešne spomine,saj njen brat se je temu uporno upiral.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:15 pm

Kyle je pokimal."uredu se oglasim. dobro torej. Ti boš pela jaz pa igram na kitaro. Za petje ravno nisem ampak dobro." je rekel vselo."Dobro tudi to. Vaje kaj. V mojo sobo pridi ker prostora ne bova dobila." je rekel in že razmišljau kje ima svojo prašno kitaro. Nasmehnil se je ob njenem petju."Uau si pa vzela resno. In dobro. Ampak igrava kaj? Hitro, počasi?"
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:20 pm

''Prav.'' se je nasmehnila. Potem je videla da je fant nekaj razimšljal. Imela je podobe kitare v glavi. Potem je pda dodala ''Hvala. Hm ne vem.'' in se zamislila. Ni imela idej, ni se mogla zbrati in se zjasniti kaj je bolje. Zato je kar njega vprašala ''Kaj pa ti predlagaš ? Po tvoji želji.'' . Sama je poslušala glasbo po občutku. Če je bila vesela je poslušala hitre pesmi,včasih pa ob žalostnih trenutkih pa tudi mogoče bolj počasne.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:23 pm

"No ja mislim ker je pač ples da bi morala oboje. Torej predlagam da imava najprej počasno potem pa v nekem delčku sekunde zavrtiva na hitero." je rekel. V glavi je že imel nastop. Tako je bilo najbolje. Ustvariti si iluzijo in jo uresničiti. V glavi se mu je porodila melodija ampak jo je hitro zavrgel.
Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:32 pm

''Dobra ideja. Se strinjam s tabo.'' mu je povedala in prikimala. Upala je,da bo super izpadlo in da bodo vsi plesali. Mirna bo za tiste,ki imajo rajši balade in hitra za tiste,ki radi žurajo in plešejo. No bomo videli kako bo vse izpadlo. ''Če imaš še kakšno idejo mi kar povej.'' je rekla in se nasmehnila. To bo prvi javni nastop nasploh na šoli to šolsko leto. Seveda tukaj bi lahko prišlo v dobro njen element,kjer bo lahko prebrala kaj si bo vsak res mislil o nastopu. Ampak raje tega ne bo potrebovala zdaj,ker po pretirani uporabi postane omotična.

Back to top Go down

Gost


Guest


The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes EmptySat Mar 10, 2012 9:43 pm

Kyle je pokimal. Upal je da ne bo česa uničil ali izpadel bedak kot pogosto stori. P a saj bosta vadila. Ampak to ga ni pomirilo. Glava ga je ponovno začela boleti in to je moral nekako sprotiti. Ampak ni vedel kako zato je spet naredil tisto kroglico ki pa mu ni pomagala zato jo je vidno povečeval. Ko mu je pomagala še emntorica je začel počasi anpredovati in začetni uroki ga niso več pomirili.
Back to top Go down

Sponsored content





The waterfall of wishes Empty
PostSubject: Re: The waterfall of wishes   The waterfall of wishes Empty

Back to top Go down
 

The waterfall of wishes

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Land next to the Waterfall of wishes
» Waterfall lake
» Waterfall lake
» The waterfall of lost souls

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-