HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Kyle Eddie McWalton's apartment

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyThu Mar 08, 2012 7:49 pm

First topic message reminder :

Soba obvladovalca Sence-Kylea Eddiea McWalton.
Back to top Go down

AuthorMessage

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 7:34 pm

Kyle je lopnil z roko po postelji."Ne vem Kath. Nimam pojma. Saj ne vidim v prihodnost za boga." je skoraj preglasno rekel ampak res ga je jezilo da ni vedel. Bil je zmeden. prvič v življenju."Seveda še za kaj drugega." je odločno vedel. Oddahnil si je. Vsaj za to je vedel."In to vprašanje je enako vsem drugim. Ne vem. Ampak kaj pa ti? Želiš ti da se to neha? Bi me rabila še za kaj drugega kot sex? Se ti zdi da bi se ta zveza odnesla?" je postavil popolnoma enaka vprašanja ampak zanimali so ga odgovori ki pa je upal vsaj da so drugačni.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 7:51 pm

Kathryn se je razjezila ob tem, ko je začel Kyle kričati nanjo. "Ne kriči name! Nisi samo ti v takem obupnem položaju!" mu je jezno siknila, ter ga grdo pogledala. Po nekaj trenutkih tišine se je pomirlila nato pa nadaljevala: "Zame to ni bilo nikoli vprašanje. Nova sem v tem, zato nevem kako takšne zveze sploh delujejo. Ne, nevem ali se bo ta zveza obnesla ali ne in nimam o tem niti mnenja. Pojma nimam. Za sex si ti prvi rekel, da bi šel do konca, zato je to vprašanje, ki si ga postavil meni, bedno. Nikoli nisem nameravala iti s tabo kar takoj do konca!" Ob zadnjo besedi se je zares razburila. "Torej je vprašanje v tebi. Me želiš za kaj več kot za seks ali ne? S tem pa ne mislim moje pomoči pri obvladovanju elementa, saj mentorstvo v tem nima veze." mu je nakoncu še dejala, ter se razburjeno zazrla vanj, saj je bilo več kot očitno, da vse prelaga nanjo. "In ne, nisem perfektna punca, ki bi skozi naredila vse prav. Zato tudi to od mene ne pričakuj."
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 7:57 pm

"Saj nisem kričal nate." je siknil nazaj isti kot ona."Le glasneje sem povedal." je potem rekel ko se je spet umiril. Globoko je vzdihnil."Nova? No ja potem sva popolnoma na istem. Tudi jaz sem nov sploh tukaj na akademiji. Ne vem kako se bo karkoli odneslo. Vem da je bedno. In seveda sem rekel. Saj nisem gej da ne bi. Ampak če tako odločno ne bi hotela bi mi to že zdavnaj povedala in mi tudi pokazala. Tako da nisem samo jaz kriv." je mirno rekel ampak to še zdaleč ni bil."Jaz. Zagotovo. Ampak ne na tak način da se bova klicala vsak dan 25 ur na dan in si razlagala kako rada se imava. To je dovolj enkrat." je rekel. Sovražil je to bedasto klicanje in čeprav je bilo puncam všeč da jih tipi tolko kličejo on tega ni prenašal."Misliš da sem jaz perfekten fant? Še več stvari sem neumno naredil narobe tako da sva torej tudi tukaj an istem."
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:15 pm

"Ja no, dobro prav imaš. Za seks sva oba enako kriva." je le nerada priznala in zmajala z glavo. Beseda s klicanjem jo je spravila v slabo voljo, saj je mislila, da je ta njegov govor beden. "Pa kdo je rekel, da te bom klicala 25 ur na dan?" je zavila z očmi in se nato namuznila. "Kolikokrat naj ti povem, da nisem tako plehka kot ostale punce. Očitno me spet primerjaš s tistimi puhlimi navijačicami." mu je odvrnila, saj ji je takšno govoričenje šlo na živce. "Noben ni nikoli od tebe pričakoval, da boš perfekten fant. Ampak dal si tak vtis, da hočeš perfektno punco in to jaz nisem." mu je na koncu še odvrnila. "Torej, kako bo zdaj?" je rekla, ter prekrižala roke na prsih in se nejevolno zazrla vanj. "Želiš si biti z mano ali ne?"
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:20 pm

Kyle je zavil z očmi."Ne vem. Enostavno sem pomisliu ker je možno. In ne primerjam te. No ja mogoče malo. Pa to sploh ni važno." je zasikal."Nikoli nisem dajal takšnega vtisa. Za boga nikoli." je spet glasno rekel ampak se je držal nazaj. Njeno govoričenje mu ej šlo rahlo na žiuce. Vse je prelagala naj."Se lahko zmeniva kdaj drugič?" je previdno uprašal saj je postajal utrujen. Pa še več časa bo imel za razmišljati. Trenutno res ni vedel kaj bi naredil pa očitno tudi ona ne. Ampak razpet je bil med svobodo in resno zvezo. Ni pa bil tak tip da bi varal.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:31 pm

"Kaj bi sploh rad slišal od mene? Za boga, ja mogoče bi pa rada bila s tabo." mu je razdraženo odvrnila nazaj, po njegovem govoru o navijačicah, saj se ji je zdelo, da se bo morala odločiti kar sama. Ampak v naslednjem trenutku je bila spet zmedena in ni vedela kaj narediti. Ko pa se je še Kyle oglasil, mu je samo odgovorila: "Ta drugič bom razumela kot ne." Obula se je, ter odkorakala proti vratom. "Lahko bi čisto enostavno povedal, da nočeš nič imeti z mano. Ne da vse prelagaš na drugič." mu je še odločno rekla, na koncu pa zapustila sobo.

((Phahah xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:38 pm

((Izjemno hecno ja..js se tule trudim ti pa pokaš od smeha Wink Ka grema na kako drugo temo??))

"Ma ja no saj jaz tudi s tabo. Ampak drugače je." je zamrmljau sebi v brado."Ne ne mislim tega tako. Nočem da se kar konča." je začel nakladati saj ej bil obupan in ni več vedel kaj je hotel. "Ne in tudi tega ne mislim. Samo utrujen sem in ne morem razmišljati. Nikoli po sexu ne morem." je poskušal še izviti iz tega ampak ko ej odšla je takoj planil iz postelje in stekel za njo. No ja pozabil ap ej da je nag zato je obstal na hodniku."Poglej res mi je žel. Ne zameri mi prosim." je rekel in potem ugotovil da ga nekam čudno opazujejo.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:42 pm

(( Če mi je pa smešno no Razz ja lahko samo tokrat boš ti začel! xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:44 pm

((No ja še vedno stijim nag sred hodnika pa prosim za odpuščanje. Nisi prebrala?? Okej bom začel sam me sama najdi.))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:49 pm

((Pa mislila sem da je to zaključek v tej temi o.O a bi se mogla slučajno vrnit nazaj? xD ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 EmptyMon Mar 12, 2012 8:51 pm

((Ne bom dokončal čeprav bi se me lahka usmilla. Evo sm že.))

Kyle je pogledal naokrog in videl da ga čudno gledajo. No aj bil je nag. Hitro si je pokril premoženje čeprav je bilo to težko in pobegnil nazaj v sobo. Lopnil se je na posteljo in zagodel.
Back to top Go down

Sponsored content





Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kyle Eddie McWalton's apartment   Kyle Eddie McWalton's apartment - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Kyle Eddie McWalton's apartment

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Noora Liv O'Dwyer's apartment
» Seth Sam Clarke's apartment
» Moonwalk apartment~statistics
» Jesse Thompson's apartment
» Jaden Mcdrew's apartment

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
 :: Moonwalk apartment
-