HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Avenue

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

Gost


Guest


Avenue Empty
PostSubject: Avenue   Avenue EmptySat Mar 03, 2012 2:28 pm

Avenue 1AVENUEAvenue 1

Drevored ki tudi povezuje posamezne dele šolskega vrta. Po njem se sprehajajo študentje ter tu se odvijajo tudi razni dvoboji med predstavniki temne in svetle strani. Drevesa v tem drevoredu so stara ter trpežna, a ob vsej tej magiji je marsikatero že zelo poškodovano.
Back to top Go down

Gost


Guest


Avenue Empty
PostSubject: Re: Avenue   Avenue EmptyMon Mar 05, 2012 4:23 pm

Ashley je zagledala prečudoviti naravo in se sprehajala po lepo potki in pogledavala proti vsakem drevesu.
Pogled je bil prelep in sproščujoč. V naravi je Ashley zelo uživala,saj je tudi to imelo povezavo z njeno močjo (duh). Namreč lahko je ozdravila rastilno. Ko se je sprehajala po potki je razmišljala o stvareh,ki so se ji zadnje čase dogajale. Razmišljala je o družini,prijateljem,zabavah v njenem mestu.... Da predvsem pogrešala je zabave kjer bi se do duše lahko napela in naplesala.Zamišljala si je je,če bo tukaj kmalu kakšna zabava,kjer se bodo vsi družili.Nakar je slišala korake iza njenega hrbta. Obrnila se je in zagledala punco,ki se je tudi sprehajala mimo drevoredov. Počasi se ji je približala. Punca je zgledala prijazna in zabavna. Ashley je kar pogumno stopila do nje in jo ogovorila: ''Živjo. Si nova tukaj? Jaz sem Ashley,kar reči mi Ash.'' in jo je prijazno pogledala in se ji nasmehnila. Popravila si je pramen las in čakla na nadaljni odgovor.

(Sèlina bo ok tukaj?)
Back to top Go down

sèlina elie dilaurentis

sèlina elie dilaurentis



Število prispevkov : 5
Your age : 30
Kraj : Elements of Magic Academy

Avenue Empty
PostSubject: Re: Avenue   Avenue EmptyMon Mar 05, 2012 6:12 pm

Sèlina se je odločila za dolg sprehod, saj si je želela pretegniti noge. Ves dan se ni nič gibala in to jo je ponavadi naredilo prekleto zlovoljno. Hodila je po potki med vrtovi akademije, ki je bila obdana z visokimi, starimi drevesi in se zdolgočaseno ozirala naokrog. Dan je bil lep in svetel, kar ji pa ni bilo prav nič všeč. Raje je imela temo, v mnogih pomenih besede. Ko je tako stopala po potki je zagledala temnolaso dekle, ki se je na pogled zdelo zelo srečno. Pristopila je k njej in jo ogovorila: ''Živjo. Si nova tukaj? Jaz sem Ashley,kar reči mi Ash." Podarila ji je prijazen nasmešek. Sèlina je rahlo stresla z glavo, da so ji gosti lasje popadali na hrbet in ji šele na to odgovorila. "Sèlina DiLaurentis. Nova sem ja. Je tako očitno?" je vprašala s kančkom presenečenja in se namrdnila.

(super! Smile sam mal te moram opozorit.. Sèlina najbrž ne bo cel cajt prijazna.. big bad bitch pač xd & sorri za kratek in beden post.)
Back to top Go down

Gost


Guest


Avenue Empty
PostSubject: Re: Avenue   Avenue EmptyTue Mar 06, 2012 2:00 pm

Punca se ji je približala in stopila do nje. Popravila si je svoje lase. Ashley je čakala na odgovor in ga kmalu dobila. Lepo ji je odgovorila: ''Ah,samo vprašam. Saj jaz sem tudi čisto nova.'' se rahlo nasmehnila in se še naprej skupaj z Sèlina sprehajala po potki. Veliko časa je tudi Ashley preživala v naravi s svojo sestro,saj so doma imeli pravi gromozanski vrt z drevesi,ki jih je spremljala vsako poletje,zimo,pomlad in pisano jesen. Ko je v glavi razmišljala kaj naj vpraša punco,je kar izgubila besede zato jo je kar avtomatično in brez razloga vprašla: ''Katri je pa tvoj element?''. Ostalega ni vedela,kaj bi vprašala. Za začetek je to dovolj. Ashley se ni hotela takoj vtikati v ostale stvari. Naj pogovor poteka počasi in po pravem redu. Med pogovor se je sprehajla in si ogledovalo pokraijno.

(ahaa,okej. xd in sori tut moj ni tale tok dolg post :p )
Back to top Go down

Gost


Guest


Avenue Empty
PostSubject: Re: Avenue   Avenue EmptyWed Mar 28, 2012 2:12 pm

Amy se je prišla sprehajat v drevored saj ni imela obveznega pouka. Ni še vedela h katerim ?
'izbirnim' predmetom, ki niso bili obvezni bi hodila. Okoli nje je zapihal lahen vetrič in ji dvignil lase tako da so zavalovali za njo.
Back to top Go down

Sponsored content





Avenue Empty
PostSubject: Re: Avenue   Avenue Empty

Back to top Go down
 

Avenue

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-