HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 arryn, davina crystal

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

davina arryn

davina arryn



Število prispevkov : 7
Your age : 26

arryn, davina crystal Empty
PostSubject: arryn, davina crystal   arryn, davina crystal EmptySat Sep 13, 2014 1:11 pm


davina c. arryn

20 | air |  3rd year|sydän|victoria justice


Pozdravljeni na akademiji za obvladovalce elementov. Pred tabo je par vprašanj, na katera moraš odgovoriti, da te bolje spoznamo.

Nemirno se je presedala na stolu, ki se je prav danes zdel neudoben. Ni marala nazornih intervjujev, ali vprašanj, ki so se vsiljevala v njeno osebnost, kaj šele ljudi, ki so jih skušali dokazati kdo ona je. Kljub živčnosti – ki je zdaj zajela že celo telo pa je tam še vedno sedela, z vljudnim nasmeškom pričakujoč na vprašanje.

1.) Nam lahko poveš, kakšne so tvoje prednosti? V čem si najboljši/a?
Nejevoljnost se je naselila v njene oči »Zrak,« je zamrmrala. Zanjo je bila to še vedno občutljiva točka, pomanjkanje nadzora pa prav dih jemajoča. »Nad elementom nimam nadzora, ki bi ga pri mojih letih mogla imeti. To je edina stvar, ki me naredi nevarno in krhko.«

2.) Kaj pa tvoje šibke točke?
Ponovno se je nemirno presedla, da je stol zaječal pod njeno drobceno težo »Pomanjkanje svobode,« je zasanjano odgovorila. Ostali so samo bežni spomini kako je svobodno tekala po travnikih, njene nosnice pa so bile napolnjene z vonjem rožmarina. »In občutek, da ostanem sama."

3.) Česa se najbolj bojiš?
»Ne verjamem v strah. Je precenjen.«

4.) Kaj je glavni cilj v tvojem življenju?
»Z vsem spoštovanjem, stara sem komaj dvajset let, v življenju še volila nisem, ali se prav zaljubila. Mislim, da vam lahko brez slabe vesti povem, da še ne vem.« Njen glas je zdaj že bolj odločno zadonel po pisarni.

5.) Kaj pa družina? Ste še vedno v stikih? Se dobro razumeš z njimi?
»Če imate v mislih moje posvojitelje, so umrli v prometni nesreči. In če mislite moje resnične starše… ne sanja se mi kaj se z njimi dogaja.« Bolečina se je zarisala na njenem obrazu, ko so misli obujale spomine.Trpeče je pogledala v svojega sogovornika »Ne spomnim se zakaj sem bila tako besna na njih, vem pa, da bi lahko varuhi vaše akademije rešili njih, namesto mene.« Še zdaj ni mogla verjeti kako so ji lahko dovolili, da je v navalu jeze vzela sapo svojim edinim staršem.

6.) Imaš kakšno sestro, morda brata? Kaj pa drugi sorodniki - kdo ti pomeni največ?
»Želim si, da bi imela starejšega brata ali sestro, ki bi kdaj popazila na mene, ali pa skupaj z mano zašla v težave. Da, ko bi bila odrasla bi lahko stala na moji poroki, pazila celo moje otroke in ob večerih spila z mano vino, ko bi se smejali kaj vse smo doživeli. Na žalost nimam.«

7.) Katere so tiste tvoje tri lastnosti po katerih izstopaš?
»Mogoče ljubkost, igrivost in zaščitniški karakter. Izjema je le vso osebje akademije, ki na žalost takšne verzije ne more videti. Razloga zagotovo ne rabim ponovno omenjati.«

8.) Kako bi te prijatelji lahko opisali?
Globoko je vdihnila, da je pomirila svoje razbijajoče srce »Verjetno jih boste morali to kar vi vprašati. Ampak verjamem, da boste imeli podobne težave z iskanjem njih, kot jaz.«

9.) Imaš kakšno čudaško navado? Morda kakšno posebnost?
Posebnost? Ko sem besna moje –navadno rjave oči dobijo rdečkast lesk. Imam tatu, ki je vedno zakrit za čipkami mojega nedrčka, izpisana je ena preprosta beseda, ki je ovita v divje rože in sega do moje medenice – escape. »Ne nobenih posebnosti.«

10.) Kaj iz tvoje preteklosti bi najraje izpostavil/a?
»Smrt moje edine družine in verjetno vašo idiotsko nesposobnost reševanja mene, namesto njih,« je eksplodiralo iz nje. In kakor hitro je bolečina v njenem srcu oživela, so papirji v navalu vetra poleteli okoli nje.

11.) Označi tisto kar imaš raje/kar te bolje opisuje;
a) čaj - kava - vroča čokolada
b) pomlad - poletje - jesen - zima
c) sem odprta oseba - raje se držim zase
d) rad/a imam organiziranost - pri meni je vse spontano
e) sem izredno trdna osebnost - hitro me lahko kaj prizadene
f) rad/a govorim - sem bolj tihe sorte
g) sem pesimist - sem realist - sem optimist
h) sladoled - torta - čokolada
i)  sonce - dež - sneg

12.) Povej nam kaj o svojih hobijih.
»Obožujem glasbo, ki utiša vse nadležne glasove sveta, knjige, ki mi nudijo možnost pobega v kraje kjer romantika še vedno obstaja, kjer ti prijatelji ne zabijejo noža v hrbet. Kjer je veter še vedno poezija, kot je bilo v mojem otroštvu.«

13.) Kaj iz preteklosti najbolj obžaluješ?
»Vas. Akademijo.«

14.) Po čem si najbolj razpoznaven/a?
"Po igrivosti z vetrom."

Hvala za tvoje odgovore.

desire. | few years | /

Back to top Go down

adrestia

adrestia



arryn, davina crystal Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

arryn, davina crystal Empty
PostSubject: Re: arryn, davina crystal   arryn, davina crystal EmptySat Sep 13, 2014 1:15 pm


arryn, davina crystal Untitled-1
welcome :smile2: torej piši še pod vse claime, odpri plot page ter uživaj!(:
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com
 

arryn, davina crystal

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» lowe, crystal lisa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: ustvarjanje likov :: 
 :: 
-