HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 ◀ FLOWERCHILD ▶

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyFri Aug 29, 2014 9:22 am

First topic message reminder :

ADDISON KAI WINCHESTER
◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Tumblrn57kwe2ffk1tvj9g0o
here she is, my darling babe! več o njej si lahko preberete v njenem opisku, but long story short: addison is a child of nature, her element is earth and she completley embraces it. flowers grow everywhere she goes and she just can't help that. mogoče je to tudi posledica tega, da praktično celo svoje življenje ni obvladovala svojih moči. zakaj? ko je bila še otrok je v požaru izgubila dom in od takrat sta se z bratom potikala po ulicah in se preživljala s krajo. i'll be looking for him in wanted ads because he really is a big chunk of her life! anyways, she was stealing books all the time and so she knows quite a lot. she came to the academy when she was seventeen and ever since she's been a sunshine amongst those grey, lifeless walls. she is there for people who need help and she smiles with ones that are happy, she is a highly emotional person and really soakes up everything that you're feeling. she's basically giving her life for others. and that makes her an easy target. she's very naive and just too innocent, awh! but she loves touching other people and that's kind of her thing - hugging, kissing and sex, but she really doesn't get it like emotionless pleasure. even if it's for one night, it means a lot to her. that's it, guys! use my baby well ;3
Back to top Go down

AuthorMessage

ravenel angevine

ravenel angevine

Zrak
Zrak

Število prispevkov : 19
Your age : 29

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySun Aug 31, 2014 6:48 pm


actually sem imela neko okvirno idejico, yes(: she's so sweet and emotional in rada pomaga ljudem am i right? addison bi lahko od nekje slišala, ali pa konec koncev videla kako se je raven od skrajno nedolžne punčke spremenila v to kar je sedaj - you know wild, reckless and so on. tako da bi si mogoče addison zadala nekaj takšnega, da bi se ji približala in skušala iz nje izvabiti nazaj tisto dekle, kot je bilo poprej. konec koncev pa se to lahko slabo konča tudi za addison, ko ji raven pokaže bolj "temne"  in divje plati življenja, ne vem lahko jo začne vleči za sabo v popivanje, zabave in takšne stvari. idk, vem da ni nevem kaj so help me out girl and i will love you forever :smile2:

Back to top Go down

leon marvel

leon marvel

Professor
Professor

Število prispevkov : 12
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyMon Sep 01, 2014 3:55 pm

here you go and tyt :smile1:
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyMon Sep 01, 2014 4:29 pm

ravenel!
first of al, raven is like the complete opposite of naive little addie and i absolutley love that! they should be amazing tohether, hihi ;3 in tale idejica mi je precej všečna, ja! mogoče bi bile pred to njeno preobrazbo celo prijateljici, you know, lepo bi se ujeli in vse, potem bi pa tvoja deklina itak zamenjala družbo in jo odrinila stran od sebe, ne da bi se tega prav dobro zavedala. ampak bi potem rav na neki zabavi malce preveč zlila vase in bi obležala nekje, addison comes by and bam she needs to help her. in potem se nekako zgodi da spremlja ravenel na kakšno zabavo, da bi jo varovala, medtem pa mogoče vase zlije kakšen kozarček preveč... and mess happens. hihi. that should be sooo much fun. samo ne vem, kako bi se raven počutila glede addie ;3


leon!
okay honey, you'll get my reply asap! <3
Back to top Go down

ravenel angevine

ravenel angevine

Zrak
Zrak

Število prispevkov : 19
Your age : 29

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyTue Sep 02, 2014 5:02 pm


ohhh i love this! :smile2: ja v začetku še preden je raven za eno leto izginila bi lahko bili z addie zelo dobre prijateljice maybe even best friends and all? ampak nikoli ji ni zaupala, da je zanosila in da bo dejansko izginila stran, tako da je nekega dne preprosto ni več. in ja po vsem tem ko bi prišla nazaj bi jo raven preprosto odrinila stran like i can't corrupt you, you're so innocent, i can't do this to you, i'm a mess now. tako kot si napisala, nekega dne jo add najde čisto ubogo in je raven čist paf, jo tisto pijano hvali "you're so sweet after all" ipd. hihi mogoče ji raven celo zaupa zgodbo z nosečnostjo. no naslednji dan bi se pa delala, kot da se ni nič zgodilo in kot da se ne spomni ničesar. in mogoče bi bila add preveč vztrajna in bi se raven preprosto vdala ter jo s sabo odvlekla na zabavo, kjer add malo pretirava in bi s prav tako napito raven počeli različne neumnosti heh. this could be fun!(:

Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyTue Sep 02, 2014 6:15 pm

ravenel!
yadadada. i'd love that! totally! addie bi bila totalno šokirana, ko bi izvedela za njeno nosečnosti in malce užaljena, kar ji ni že prej povedala. i mean, she is super sensitive as you know and she gets hurt easily. pa sem videla da je mike happy daddy, right? and something is planned to happen between addison and him so she would be extra messed up xD oh, moja uboga deklina. and she would be so hilaruois when drunk! i can tots imagine her! ahhh ;3 okay. kje bova pa začeli s tole zadevico?
Back to top Go down

ravenel angevine

ravenel angevine

Zrak
Zrak

Število prispevkov : 19
Your age : 29

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyTue Sep 02, 2014 6:28 pm


than it's a deal:3 oh ja mike bi bil lahko happy daddy but he doesn't know that... yetxD hm... pomoje je najbolje da začneva pri tem ko add najde čisto ubogo raven nekje na akademiji haha. tisto z drunken addison pa pustiva za kasneje. is that okay?(: in verjetno bi jst mogla začet, ali? also... lahko v slovenščini, ker moje angleščine zares ni prijetno brat?Very Happy

Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyTue Sep 02, 2014 7:17 pm

ravenel!
okay, okay! slovenščina it is, of course, and please, honey, link me to the topic! you're golden! <3
Back to top Go down

maikel kydd

maikel kydd

Guardian
Guardian

Število prispevkov : 13
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 4:38 pm

    vidim, da že imaš precej povezav in drame, but but but! i can see her connection with maikel. ona je čisto nasprotje tistega kar je njemu všeč, čista črna pika v njegovem življenju, ki je seveda ne bi prenesel in se mi zdi, da bi se ona tako očitno vrtela okoli njega, on pa bi jo odrival od sebe, jo morda na čase tudi trpinčil oziroma poniževal ker bi bil prepričan, da jo bo to odvrnilo od trapaste dobre volje but yes i guess she is unbreakable. :smile3:
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 5:44 pm

maikel!
 :smile3: i wanted to pop just right into your plot after i'm done with replies but you got me first and i'm so glad that you like the idea of that because addie is getting so much love right now and i just want someone to frontface hate her ;3 i mean not hate, just dislike. as you said babe! on bi skakala okoli njega kot okoli vseh drugih ljudi, you see. predstavljam si jo, kako bi se vsa blažena želela dotaknit njegove brade and he'd be all like: give me a sharp object and excuse me while i go stab myself asfgjkl i don't know why. bilo bi pa super fun, če bi maikelu naročili, naj malce bolj popazi nanjo. i mean, ona je popolnoma sposobna sredi noči sama odtavat v gozd zato ker je hotela bit 'v stiku z naravo'. hihi, punca ma pač svoje fore ;3 pa tudi ni neka pomembna osebnost in zato bi jo z lahkoto zaupali nekomu, ki je nekoga izgubil. bi bila mogoče nekakšen poskusni zajček zanj, zdaj ko je prišel nazaj in bi jo za to imel še posebej na očeh?
Back to top Go down

maikel kydd

maikel kydd

Guardian
Guardian

Število prispevkov : 13
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 6:04 pm

    i acutally really love it! ne vem sicer če ona pije or smth, bi pa znala biti dovolj zasanjana kajne? lahko bi začeli s kakim pogovorom sredi noči v gozdu, ko bi ji on sledil, naveličan njenih muh in bi jo skušal nekako kaznovati in jo še prej spraviti na varno v akademijo. ona bi se seveda upirala in mu postavljala raznorazna vprašanja o tem zakaj se je šele sedaj vrnil, če se lahko dotakne brade in yadadaa. seveda bi ga to spravljalo ob pamet in i don't know bi lahko deloval nasilno, morda z jezo or smth? seveda je ne bi poškodoval, zgolj povzdignil bi glas or something. anyways tell me what you think! :smile3:
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 6:54 pm

maikel!
oh babe, i just adore it! mah, ona ne potrebuje pijače da se totalno zamoti z nečim, really. sicer pa ja, he follows her, she asks too many questions, he gets a bit aggressive. i think it would be interesting if he'd get all frustrated and just kiss her a bit brutally just to shut her up and she's just like wow what sent shiwers down my spine. she could be teasing him a bit before that, running around forest barely dressed. ampak ne vem, kako je to kaj v njegovem karakterju ;3 i just love all this negativity between them and i think it should be released in some way, huh. or he just looses it and tells her straight up everything that is wrong with her bubbly personality and that fucks her up a bit i guess yadada <3
Back to top Go down

autumn havens

autumn havens

Ogenj
Ogenj

Število prispevkov : 9
Your age : 32

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 7:15 pm

i see da imaš že ogromno povezavic, but still could you find some space for autumn? i mean v bistvu sta čisti nasprotji but i could see that working as some kind of special friendship? pač da bi se kljub razlikam odlično razumeli? ahwell nekaj takega hihi, tell me if you're up for this or anything else:3
Back to top Go down

maikel kydd

maikel kydd

Guardian
Guardian

Število prispevkov : 13
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyWed Sep 03, 2014 7:23 pm

    i love it! lahko bi jo poljubil, potem pa bi se začel jeziti in bi besede kar bruhale iz njega. ona bi najbrž obstala z odprtimi usti, potem pa ga objela in ne vem bila vsa sladka, češ da ga razume in da je ubogi fant, ki ima pač drugačno osebnost in yadadada. :smile2:
    i think we should like start this thing up, what'cha sayin'? could you start, in english probably? :3
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptyThu Sep 04, 2014 3:44 pm

autumn!
oh sure i could, honey! yadadada, i love her fiery personality, awh. but honestly, i've got no idea how to connct them, res danes ni nič od mene xD mogoče bi se poznali še od takrat, ko je bila autumn bolj mirna, ko je živela po očetovih normah? in ko bi se razživela, bi jo addie seveda z veseljem spustila stran od sebe ker bi videla, da ima druge prijatelje, interese, and so on. her job is to make people happy and she seems to get on pretty well with her life, right? ampak autumn bi jo začela malce pogrešat, i think, in bi se počasi vračala k njej. mislim, da bi bilo zanimivo videt, kako se včasih odmakne od svojega zabavljaškega življenja zato, da se ji približa. that would be adorable. mogoče bi se počutila krivo, ker je kar tako prekinila stike z addison, ampak bi imeli tak nek heartbreaking moment, ko bi ji add povedala, da sedaj živita v različnih svetovih... in potem iz tega lahko shajava na veliko strani, and so on. excuse my shitty ideas, but just know, that addie would care about your girl very much and want the best for her, really ;3


maikel!
okay, we have a deal then! i8'll start, but i really don't know when (i've got some replies to do and i'm pretty short on time and inspiration lately) so you'll might have to wait for a day or two. but anyways, i'll send you the link!
Back to top Go down

rain spirit

rain spirit



Število prispevkov : 14
Your age : 78

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySat Sep 13, 2014 5:16 pm

aw, she is cute, can i have a piece? ^.^
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySat Sep 13, 2014 6:08 pm

rain!
sure you might! ;3 i also love your boy and his story is like straight form a fucking anime, hihi ;3 si imela že kakšno idejico?
Back to top Go down

rain spirit

rain spirit



Število prispevkov : 14
Your age : 78

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySat Sep 13, 2014 6:17 pm

it actually is from an anime XD like ... not completely but most of it XD well, tale addison je taka rozica, idk, rabis kej? vrjetno bi njega ta njena zivahnost celo rahlo zivcirala ampak bi bla obenem taka kjut da ji ne bi nc reku in bi jo pustu da je cela hyper ...
Back to top Go down

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 27

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySat Sep 13, 2014 6:37 pm

rain!
meh, itak mam že polno takih friends povezavic, ampak pri takile aktivnosti forumčka res ne vem, koliko se mi jih je še obdržalo so yesh, that could work ;3 aww, that sounds like he'd get super friendzoned by her and it could be sooo much fun, hihi x) ona bi bila itak all over him like she is all over every person she sees, but he's a cutie patotie, really, pa še sošolca sta soooo i see quite a lot of connections, but yeah, povej kaj ti najbolj ustreza Wink
Back to top Go down

rain spirit

rain spirit



Število prispevkov : 14
Your age : 78

◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 EmptySat Sep 13, 2014 7:22 pm

o, sosolca hah to sploh nism vidla ker letnik je ona :'3 well, meni v bistvu ustreza karkoli, mogoce da pc ja she's all over him and stuff in bi sla njemu res ze mal na zivce pol bi pa se pristala skupej pri nekem projektu in bi ona to lahko bl vidla kot neko druzenje pa bi mogoce z njega hotla izvlect kej vec o njem, njemu pa to pac ne bi blo lih najbl vsec in bi se odzval napadalno ker res ne mara govort o sebi in bi lahko celo tak mansi prepir imela? idk it's just a crappy idea :'3
Back to top Go down

Sponsored content





◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ◀ FLOWERCHILD ▶   ◀ FLOWERCHILD ▶ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

◀ FLOWERCHILD ▶

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: ustvarjanje likov :: 
-