HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Tower with classroom of Light

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Feb 28, 2012 5:52 pm

Tower with classroom of Light 1TOWER WITH CLASSROOM OF LIGHTTower with classroom of Light 1

Stolp, na vrhu katerega se nahaja učilnica ulčencev elementa Light. Učilnica je tam zato, da začetniki lašje pridejo do sončne svetlobe, s katero najlažje razvijajo svoje sposobnosti. Večino časa preživijo na terasi, seveda pa imajo tudi učilnico, v svetlih, živih barvah. V učilnici je le malo posterjev, a na tistih ki so je prikazana moč Luči ter njene posledice.
Pouk je obvezen za obvladovalce elementa Light, drugi se lahko prostovoljno pridružijo.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 20, 2012 8:57 pm

Kyle je prisel do stolpov. Odlocil se je za pouk svetlobe ker ni hotel hoditi k samim temacnim predmetom. Torej je hodil visoko po stopnicah ter se ustavil pri vratih. Zaradi hrupa ki je vladal je bilo mogoce takoj ugotoviti da uciteljice ni v razredu. Preden je vstopil je pogledal svoja oblacila in se namrdnil. Kaubojke in crna srajca. Takoj se je ugotovilo da ni bil ravno clovek za luc. Vseeno pa se mu ni dalo nazaj zato je odpru vrata. Ucenci so tekali po razredu. Vecina je bila mlajsih ki pa so mu sli vidno na zivce. Dobil je nekaj zacudenih pogledov ampak nic posebnega. Ceprav ni bil tak je sklonil glavo ne da bi pogledal za znanimi obrazi in se usedel v zadnjo klop ter se ulegel na stol noge pa dal na mizo. V usesa si je vtaknil slusalke in brezizrazno strmel v joske neke punce ki se je vidno nastavljala nekemu tipu polnem mozoljev a bogatem.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 8:57 pm

Bil je Dionin prvi dan. In že takoj je morala k pouku. In to k uri obvladovanja svojega elementa ki ga je imela tako rada. Seveda pa je bila, medtem ko je hodila k učilnici, kot vedno popolno urejena. Pa saj je zato porabila kar nekaj časa. Oblečena je bila v oprijete črne kaubojke in rumeno majico brez rokavov z rahlo velikim dekoltejem da se ji je videl črn modrc. Lase je imela spuščene in rahlo naravno skodrane da so valovili okoli nje. Make upa ni potrebovala ker je bila že takša lepa. Vstopila je kot pravi mali sonček. Seveda se je k njej usule že kar nekaj učencev ki jih je seveda privlačila energija ki jo je oddajala. V učilnici je sijalo sonce ki je nežno božalo Dionino kožo in na kateri so zdaj izstopali komaj opazni tatoo-ji še posebaj zmaj na levi roki ki se je vil po zapestju. Bilo je še par minut do začetka in učilnica je bila kar zasedena. Edino prosto mesto ej bilo ob fantu ki je več kot očitno obvladal enega od temnih elementov ampak je sem prišel malo pogledat. Skomignila je z rameni in odšla do njega."Hojla. Lahko pirisedem ko pa nikjer ni prostora?" je nežno uprašala in se mu zazrla v oči. Ponavadi ej takoj osvajala fante ampak on je bil nekako drugačen.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 9:01 pm

Kyle je še vedno čemerno sedel na prostoru dokler ni začutil nove energije ki je prišla v razred. Izbuljiv je oči ko je zagledal dekle ki pa je oddajalo neverjetno energijo. Seveda so jo obkrožili učenci in izgledala je kot sonce malega osončja. Obrnil se je nazaj k oknu in se prepustil svetlobi sonca ki ej bila tukaj še posebaj močna. Kmalu pa je zaslišal glas ki je bil nežen in mehak. Obrnil se je in tam je stala sončica. Takoj je vedel da bo to ime pravo zanjo. Nasmehnil se je in pokimal. Ledeno modre oči kaj. Sam je imel podobne. Hotel je že reči kaj podobnega osvajanja ampak nekako mu ni zletelo iz ust zato ej samo nemo pokimal. Počutil se je kot bedak ampak pomisliu je da bi lahko bila ena najboljših prijateljev. Bila je take vrste dekle čeprav je bila popolna."Torej sončica. Smem zvedeti tvoje ime?" je butasto uprašal. To ni bilo v njegovi navadi a vsaj stavek je bil.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 9:05 pm

Dion ga je pogledala potem pa rahlo umaknila pogled. Takšne oči kot je imela ona, namreč ledeno modre, si le redko srečal. Vsedla se je zraven njega in ga pogledala. Jp zagotovo je obvladal temni element ni pa mogla določiti katerega. Ta dar so imeli le redki. Ko jo je vprašal za ime je začutila rahle občutke ki so prišli naanjo. "Seveda. Taisha ali pa Dion kakorkoli želiš. Oz. kaj ti je lažje." je mirno rekla in iz torbe potegnila učbenik ter ga položila na mizo."Temni element kajne?" je pazljivo uprašala saj ej bilo to mogoče videti že po temnih oblačilih ampak vseeno.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 9:10 pm

Rahlo se je zasmejau potem pa prikimal. Na hitro jo je prmeril in ostrmel. Večina nje so zavzemale hudo dolge noge kar je bilo sexi. Hitro jo je spet pogledal ter sledil njeni roki9 ki je segla po učbenik ter ga potem odložila na mizo."Jaz sem Eddie. Ali pa Kyle. Kakor hočeš oz. kar ti ej lažje." je ponovil za njo. "Ja obvladam temni element. Ti pa svetlobo in to ni težko ugotoviti." je zamomljau in pogledal an uro. Še nekaj minut učiteljica pa ej bila tako ali tako znana kot da zamuja. V roki je naredil majhno sivo-črno kroglico in jo podal med njo in njim. Nekateri so obrnili glave saj so zaznali temno energijo ampak ko so videli le to so videli da ni nič posebnega in se spet posvetili govoricam ki po večini niso držale."Uganeš zdaj kateri element obvladam?"
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 9:16 pm

Dion je videla da jo je premeril in sama je storila enako. Morala je priznati da je bil tip hudo sexi."Si bom zapomnila Ed." je hitro rekla. Jp to ej bil zanj kar primeren vzdevek glede na to da jo je poklical sončica. Rahlo jo je zajela rdečica ker je to takoj ugotovil ampak saj ni mogla skriti teovaž ki jih imajo uporabniki čeprav niso zavzemale celega telesa. Pogledala je po ostalih učencih ki so se obrnili k njima a so se takoj umaknili. Ja bila je samo kroglica ampak to je bila senca. Temna energija je ni motila ampak jo je vseeno čutila. Na hitro se je dotaknila prelepe kroglice in se na nek način opekla. Vrjetno ej bilo to zato ker je prvič vstopila v stik z takšno magijo pa čeprav šibko."Senca kaj? Zanimivo." je zamrmrala."In kaj počneš tukaj v učilnici svetlobe?" Ni si mogla pomagati. Vprašala je še preden se je zavedala da sili vanj.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:10 pm

Kyle se je posmehljivo nasmehnil. Ed kaj. Zanimiv vzdevek. In na nek način mu je bil všeč. Pokimal je ko si je nekaj mrmljala. Stisnil ej roko in kroglica se je ratlezla po njegovi roki potem pa se vanjo vpila in izginila."Jap. Dokaj zanimivo." je veselo ponovil. Ne da bi se zavedal jo je prijel za roko. Ob takem stisku je skoraj vedno vedel kaj bo čutil do človeka saj je bil zanj prvi prijem najpomembnejši. No ja tukaj je čutil samo prijateljstvo. V njinih očeh pa tudi. Hitro jih je izpustil in se sproščeno naslonil na naslonjalo stola."Saj je uredu." je rekel ko je videl da ji je neprijetno."Tukaj sem ker širim obzorja. Sam res. Ti pa si nova tukaj kaj? Brucka." je nagajivo rekel ali vprašal. Meja med tem ej bila zelo tanka.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:17 pm

Dion je še nekaj časa gledala njegovo roko potem pa jo je kar naenkrat prijel. Skozi njiju je stekla elektrika. Imel je velike močne dlani kot se spodobi za tipa ampak obenem nežne kar pa je bilo za uporabnika sence čudno. Ampak v stisku je čutila le prijateljstvo. Pogledala ga je in tudi on njo. V očeh sta imela enako mišljenje. Spet je rahlo zardela."Ja nova sem tukaj. Iz Londona sem. In ti?" je radovedno uprašala saj jo je kar težko skrivala."Bom prišla tudi jaz v tvojo učilnico širit obzorja. Bomo videli kako se bo izteklo."
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:20 pm

Kyle se je rahlo zasmejau."Jaz sem iz neke zakotne vasice. Če mene uprašaš kar iz nekod." je zamomljau in se trudil obvladati smeh. Sploh ob naslednjih stavkih. Svetloba pri sencah. Ampak če je bilo tako smešno kaj je on iskal v učilnici svetlobe. Pregnal ej te misli in zadovoljno pokimal."Seveda. Dobrdošla." je vzkliknil in ji na hitro pomežiknil. Iz mize ji je v hitrem a obenem elegantnem gibu sunil učbenik ki ga je sam pozabil in še nikoli odpru. Na hitro je polistal po njem in se nasmehnil.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:25 pm

Hotela ga je ustaviti a je bil prehiter. Rahlo se je čudila ker je bil tako eleganten kar je bilo za moške, posebaj če so obvladali senco, rahlo čudno in še posebaj ke je bil kar velik. Če bi ga hotela poljubiti bi morala stopiti na prste pa ej bila kar velika."In kaj je tako smešno v tem učebniku?" je veselo uprašala in ga narahlo boksnila v levo ramo."In če ni nič mi ga vrni." z pogledom je hitro ošinila uro. Bilo je že pet minut ure učiteljice pa od nikoder. Rahlo se je namrdnila ampak se kmalu zatem spet nasmehnila.

((Odpiš na zasebca Max :/ ))
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:29 pm

((Hhahaha pa če sma jih že tulk poslala da ne sledim več. Okej takoj. Aja pa pozabla si z barvo označit. Muhahaha Wink ))

"Nič. Le drugačen je. Vi kličete dobro mi kličemo zlo. Dve povsem različni stvari ki ne gresta skupaj." je zamomljau medtem ko je listal."In kaj mi daš če ti ga vrnem?" je posmehljivo uprašal ter se smozavestno nasmehnil. Videl je kako se je namrdnila in to ga je spravilo še v večji smeh. Oh bila je luštna. "Sem ti že povedal da si sonček?" je postavil popolnoma neumesno uprašanje.

((Ejj sori kr e kr neki -.- Ni idej.))
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:38 pm

((Okej sej zej je uredu. Ja vem ja -.- Mah lejga uredu je sej jst sm tud brez idej.))

"To je res. In nasprotja se privlačijo. Mogoče sva zato prijatelja." je veselo omenila in pogledala hrbtno stran učbenika. Nič posebnega. Počasi jo je začelo skrbeti za učiteljice. 10 minut je kar velika zamuda."Veš kaj izsiljeval em pa ne boš." j trdno rekla prepričana vase kar je bila redkokdaj. Ko ni bil pripravljen mu je učebnik hitro vzela iz rok da je enmo ostrmel. Spet se je zasmejala in pokazala vrsto belih zob."Ja si mi. Je to kompliment?"

((Ej spat bo treba. Noč :DDD))
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyFri Mar 23, 2012 10:41 pm

((Dobr se slišma jutr. Dijo Very Happy ))

Gledal je za učbenikom ki mu je izginil iz rok. Navihano se je nasmehnil ampak na to ni rekle nič. Pač pa je nadaljeval slednje."Seveda. Občutek imam da najboljša." je nagajivo pripomnil ter jo natančno pogledal v oči."Ja. Ker si sončke. Vedno vesela pa čeprav t ne poznam preveč dobro. Ampak je to dovolj kajne?"
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptySat Mar 24, 2012 8:47 pm

Dion ga je rahlo postrani pogledala in se živčno nasmehnila. Nihče je ni poznal preveč dobro. Nikomur ni preveč zaupala. Vseeno je pokimala."Ja večinoma sem pa res taka." je brezitrazno dejala z glasom ki ji ga ne bi pripisali. Pa saj ni bila vedno vesela čeprav je dajala takšen občutek. Nikoli je ni niti privlačil oseba z istim elementom. Rada je imela nasprotja. V tistem trenutku je v razred prišla učiteljica in Dion je na hitro pokimala Eddeju da naj bo tiho. Naslonila se je na rob in se zazrla v učiteljičine oči.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptySun Mar 25, 2012 1:04 am

Kyle je že misliu nekaj reči ampak je zapru usta ker je v razred prišla učiteljica. Obrnil se je k katedru in 'poslušal'. Z mislimi je bil pri Dion še bolj pa pri Mellisi. Ja ona ga je res begala. Pri vseh si je bil na jasnem kaj se bo zgodilo pri njej pa ne. Najraje bi se zbrcal. Ali ša še boljše če bo rinil v kakšen spopad ga ga prebrcajo. Te misli je hitro odgnal in se posvetil pouku.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 8:45 pm

Amy je prišla mimo učilnice v učilnico za svetlobo in hitro preden bi učiteljica pogledala iznad redovalnice sedla v zadnjo klop. Ko je učiteljica začela razlagati jo je poslušala a medtem gledala skozi okno.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 8:48 pm

Kyle se je obrnil k novi sosolki. Vedel je da je uciteljica malo smotana in ga ne bo opazila dion pa jo je vztrajno poslusala. Na hitro je pogledal sosolko v srce ceprav se je zdelo cudno ampak tako je ugotovil element cloveka. Zrak. Spet jo je pogledal v njene prikupne oci."hojla. Sem kyle. In ti?" Jo je tiho vprasal .
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 8:51 pm

Amy je zaslišala glas in se obrnila h Kaylu. Nasmehnila se mu je in zašepetala:
"Hojla. Jaz sem Amy."
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 8:54 pm

"Me veseli." Je z rahlo nagajivim tonom rekel in ji poljubil roko. Staromoden nacin ampak vseeno je vzgal."torej zrak ha?" Je poskusal zaceti pogovor ne da bi odmaknil pogled iz njenih oci.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 8:56 pm

Nasmehnila se je ob poljubu na roko in rekla:
"Oh ja..pa ti??"
Vprašljivo ga je pogledala.
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 9:02 pm

"Ups pozabil sem povedati. To ponavadi povem kar ob imenu. Senca." Je tiho rekel. Hitro je pogledal dion in ji na uho sepnil "piflarka" ter si zaradi tega prisluzil grd pogled. Raje se je obrnil nazaj k amy."novinka?"
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 9:05 pm

Malce je nagnila glavo.
"Senca? Zanimivo."
Sproščeno se je nasmehnila in pokimala.
"V bistvu."
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 9:09 pm

Rahlo se je zamisliu."to rece vsak ki sem mu to povedal. Res ne vem kaj je tako zanimivega." Je v sproscebem tonu povedal."aha. Ze poznas koga?"
Back to top Go down

Gost


Guest


Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light EmptyTue Mar 27, 2012 9:12 pm

Odkimala je.
"Le tebe za zdaj."
Back to top Go down

Sponsored content





Tower with classroom of Light Empty
PostSubject: Re: Tower with classroom of Light   Tower with classroom of Light Empty

Back to top Go down
 

Tower with classroom of Light

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Classroom of Dark
» Classroom of Fire
» Classroom of Death
» Classroom of Shadow
» Northern tower

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-