HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Vpisnica

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Vpisnica Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Vpisnica Empty
PostSubject: Vpisnica   Vpisnica EmptyTue Aug 12, 2014 9:06 pm


FREESTYLE
to je vpisnica, pri kateri lahko prosto opisujete vaš lik. nič ni vodeno, opis ustvarite po lastnih željah.




first m. last

starost | element | letnik študija/varuh/ali predmet, ki ga poučujete | sorority/fraternity/pusti prazno če nisi študent| face claim

opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša. opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša.opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša. opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša.

alias | experience | other charries






Code:
<center><style>.infinity01{width: 450px; height: 500px; opacity: 0; transition-duration: 0.8s;  -moz-transition-duration: 0.8s;  -webkit-transition-duration: 0.8s;  -o-transition-duration: 0.8s} .infinity01:hover{padding-top: 30px; opacity: 0.8;} .infinity02{font-family: arial; font-size: 10px; width: 390px; height: 440px; text-align: justify; color: #000; background-color: white;}</style>
<center><div style="width: 450px; height: 500px; background-image: url(450x500 PICTURE HERE LOVELIES);"><div class="infinity01"><div class="infinity02"><center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Allura' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="padding-top: 20px; font-family: Allura; font-size: 50px; color: #453a3a">first m. last</div>
<div style="font-family: calibri; width: 300px; text-align: center; line-height: 50%; text-transform: uppercase; border-bottom: 1px solid black; padding-bottom: 17px">starost | element |  letnik študija/varuh/ali predmet, ki ga poučujete|sorority/fraternity/pusti prazno če nisi študent|face claim </div>
<div style="font-family: arial; width: 300px; height: 270px; overflow: auto; text-align: justify; line-height: 100%">opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša. opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša.opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša. opis naj bo dolg najmanj 300 besed. zajemite tako zgodovino, kot karakter lika. lahko pišete v 3. osebi, ali v 1. osebi v obliki dnevnika, ali kakorkoli drugače, odločitev je vaša.</center>
<div style="font-family: calibri; width: 300px; text-align: center; line-height: 50%; text-transform: uppercase; padding-top: 19px; border-top: 1px solid black; margin-left: 45px"><center>alias | experience | other charries</center></div>
<div style="width: 390px; text-align: center; font-family: calibri; text-transform: uppercase; font-size: 8px; line-height: 70%; color: #453a3a; padding-top: -10px"><a href="http://picturetoburn.withme.us/u253">[color=#000000][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]▲[/font][/color]</a></div></center></div></div></div></div></center>


Last edited by adrestia on Sun Aug 24, 2014 2:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

adrestia

adrestia



Vpisnica Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Vpisnica Empty
PostSubject: Re: Vpisnica   Vpisnica EmptySun Aug 24, 2014 2:29 pm


INTERVIEW
vodena oblika vpisnice, pri kateri samo odgovarjate na zastavljena vprašanja. odgovarjate v 1. osebi, tako kot da bi bili vi vaš lik.




first m. last

starost | element |  letnik študija/varuh/ali predmet, ki ga poučujete|sorority/fraternity/pusti prazno če nisi študent|face claim


Pozdravljeni na akademiji za obvladovalce elementov. Pred tabo je par vprašanj, na katera moraš odgovoriti, da te bolje spoznamo.

1.) Nam lahko poveš, kakšne so tvoje prednosti? V čem si najboljši/a?

2.) Kaj pa tvoje šibke točke?

3.) Česa se najbolj bojiš?

4.) Kaj je glavni cilj v tvojem življenju?

5.) Kaj pa družina? Ste še vedno v stikih? Se dobro razumeš z njimi?

6.) Imaš kakšno sestro, morda brata? Kaj pa drugi sorodniki - kdo ti pomeni največ?

7.) Katere so tiste tvoje tri lastnosti po katerih izstopaš?

8.) Kako bi te prijatelji lahko opisali?

9.) Imaš kakšno čudaško navado? Morda kakšno posebnost?

10.) Kaj iz tvoje preteklosti bi najraje izpostavil/a?

11.) Označi tisto kar imaš raje/kar te bolje opisuje;
a) čaj - kava - vroča čokolada
b) pomlad - poletje - jesen - zima
c) sem odprta oseba - raje se držim zase
d) rad/a imam organiziranost - pri meni je vse spontano
e) sem izredno trdna osebnost - hitro me lahko kaj prizadene
f) rad/a govorim - sem bolj tihe sorte
g) sem pesimist - sem realist - sem optimist
h) sladoled - torta - čokolada
i)  sonce - dež - sneg

12.) Povej nam kaj o svojih hobijih.

13.) Kaj iz preteklosti najbolj obžaluješ?

14.) Po čem si najbolj razpoznaven/a?

Hvala za tvoje odgovore.

alias | experience | other charries






Code:
<center><style>.infinity01{width: 450px; height: 500px; opacity: 0; transition-duration: 0.8s;  -moz-transition-duration: 0.8s;  -webkit-transition-duration: 0.8s;  -o-transition-duration: 0.8s} .infinity01:hover{padding-top: 30px; opacity: 0.8;} .infinity02{font-family: arial; font-size: 10px; width: 390px; height: 440px; text-align: justify; color: #000; background-color: white;}</style>
<center><div style="width: 450px; height: 500px; background-image: url(450x500 PICTURE HERE LOVELIES);"><div class="infinity01"><div class="infinity02"><center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Allura' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="padding-top: 20px; font-family: Allura; font-size: 50px; color: #453a3a">first m. last</div>
<div style="font-family: calibri; width: 300px; text-align: center; line-height: 50%; text-transform: uppercase; border-bottom: 1px solid black; padding-bottom: 17px">starost | element |  letnik študija/varuh/ali predmet, ki ga poučujete|sorority/fraternity/pusti prazno če nisi študent|face claim </div>
<div style="font-family: arial; width: 300px; height: 270px; overflow: auto; text-align: justify; line-height: 100%"> 
[b]Pozdravljeni na akademiji za obvladovalce elementov. Pred tabo je par vprašanj, na katera moraš odgovoriti, da te bolje spoznamo.[/b]

[b]1.) Nam lahko poveš, kakšne so tvoje prednosti? V čem si najboljši/a?[/b]

[b]2.) Kaj pa tvoje šibke točke? [/b]

[b]3.) Česa se najbolj bojiš?[/b]

[b]4.) Kaj je glavni cilj v tvojem življenju?[/b]

[b]5.) Kaj pa družina? Ste še vedno v stikih? Se dobro razumeš z njimi?[/b]

[b]6.) Imaš kakšno sestro, morda brata? Kaj pa drugi sorodniki - kdo ti pomeni največ?[/b]

[b]7.) Katere so tiste tvoje tri lastnosti po katerih izstopaš?[/b]

[b]8.) Kako bi te prijatelji lahko opisali?[/b]

[b]9.) Imaš kakšno čudaško navado? Morda kakšno posebnost?[/b]

[b]10.) Kaj iz tvoje preteklosti bi najraje izpostavil/a?[/b]

[b]11.) Označi tisto kar imaš raje/kar te bolje opisuje;[/b]
a) čaj - kava - vroča čokolada
b) pomlad - poletje - jesen - zima
c) sem odprta oseba - raje se držim zase
d) rad/a imam organiziranost - pri meni je vse spontano
e) sem izredno trdna osebnost - hitro me lahko kaj prizadene
f) rad/a govorim - sem bolj tihe sorte
g) sem pesimist - sem realist - sem optimist
h) sladoled - torta - čokolada
i)  sonce - dež - sneg

[b]12.) Povej nam kaj o svojih hobijih.[/b]

[b]13.) Kaj iz preteklosti najbolj obžaluješ?[/b]

[b]14.) Po čem si najbolj razpoznaven/a?[/b]

[b]Hvala za tvoje odgovore.[/b]
</center>
<div style="font-family: calibri; width: 300px; text-align: center; line-height: 50%; text-transform: uppercase; padding-top: 19px; border-top: 1px solid black; margin-left: 45px"><center>alias | experience | other charries</center></div>
<div style="width: 390px; text-align: center; font-family: calibri; text-transform: uppercase; font-size: 8px; line-height: 70%; color: #453a3a; padding-top: -10px"><a href="http://picturetoburn.withme.us/u253">[color=#000000][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]▲[/font][/color]</a></div></center></div></div></div></div></center>
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com
 

Vpisnica

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: ustvarjanje likov :: 
-