HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Mnenja

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

adrestia

adrestia



Mnenja Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Mnenja Empty
PostSubject: Mnenja   Mnenja EmptyFri Jul 25, 2014 1:15 pm


MNENJA

► tikaj leži na duši? imaš mogoče kakšen predlog za izboljšanje našega foruma? ali želiš preprosto le pohvaliti naše delo? tudi graje so dobrodošle, saj smo odprti za vse spremembe.



Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

addison winchester

addison winchester

Zemlja
Zemlja

Število prispevkov : 62
Your age : 26

Mnenja Empty
PostSubject: Re: Mnenja   Mnenja EmptyMon Sep 01, 2014 5:21 pm

    well, it was about the time for me to speak up here ;3 tale forumček je res amazing, grafika je super, kodice bi se sicer dalo še malce popravit ampak boy this plot is good! it's attractive, it's functioning. tudi tumblr je super, čeprav bi lahko bilo malce več requestov - ampak za to smo pač krivi člani (; imam pa seveda še nekaj predlogov, if you don't mind ;3 prvo kot prvo, mislim da potrebuje forum malce več oglaševanja. flawed to perfection, dancing in the dark? i mean, we would always welcome new members, right? in samo še ena stvar, ki me mičkeno moti: pogoji, ki jih mora nekdo izpolnjevat za pridobitev novega lika in prehod na 'višji' element so po mojem mnenju malce previsoka. če pa če ne previsoka, se mi zdi bolj smiselno določiti številko reputation točk, ki jih mora nekdo prejeti, da potem lahko na primer zamenja element. after all, nekatere pogovore zaključimo po desetih postih, spet druge pri dvajsetih. but hey, that's no big deal! bilo bi tudi fino videt kakšen dogodek. i'm completley in love with this forum and i think you're doing a great job with it <3
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Mnenja Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Mnenja Empty
PostSubject: Re: Mnenja   Mnenja EmptyTue Sep 02, 2014 4:44 pm

oh hvala ti! :smile2: no sama ne bi dejala da je grafika kakšen presežek, prav tako se strinjam da bi se kode dalo še kako popravit, ampak ja, trenutno imamo admini s tem na žalost še premalo izkušenj. glede oglaševanja - na dancing in the dark je že, na ftp bomo še v kratkem dali(: glede pogojev za posebne elemente sem že premišljevala, da je malo too much, tako da bomo še dodatno premislili o tem. za dogodek se že dogovarjamo, ja(:
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Sponsored content





Mnenja Empty
PostSubject: Re: Mnenja   Mnenja Empty

Back to top Go down
 

Mnenja

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Administracija :: 
-