HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Rein Golen

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

Gost


Guest


Rein Golen Empty
PostSubject: Rein Golen   Rein Golen EmptyTue Jun 19, 2012 12:48 pm





GOLEN

Rein





POKLIC:zdravilec

STATUS: učenec...

ELEMENT: Fire (Ogenj)

STAROST: 18. let

DATUM ROJSTVA: 23.5.

VIDEZ: pametna blondinka

FACE CLAIM:Amber Heard

ZNAČAJSKE LASTNOSTI: Živahnost, hiperaktivnost, nasmešek, prijazna


Sredi maja je prijokala na svet Rein. Starša sta jo poimenovala po njeni prababici, ki je bila zdravilka, a je malo pred rojstvom umrla. Veselje v žalosti, je Rein bila pravo malo razsvetljenstvo. Oživela je njihov dom s svojim nasmeškom. Vedno se je smejala in starša sta se trudila jo vzgojiti po prababičnih stopinjah. Vedno je bila pridna in poslušna. Veliko se je naučila že samo z opazovanjem in poslušanjem. Veliko ji je ostalo v glavi. Starša sta jo vzgojila v prijazno dekle, ki je vedno pripravljeno pomagati.
A Rein se je v najstniških letih spremenila. Sprememba ni bila drastična in na slabše, le na bolje. Že od nekdaj je bila živahe otrok, v najstništvu pa je postala še bolj živahna. Vedno je nasmejana, skoraj vedno skače po poti. Sovraštva ne pozna, žalost pozna le bežno in še to je bolj ali manj starševska žalost, ko so ji pripovedovali o prababici. Trmasta je in vedno vztraja pri svojem. Neko idejo bo uresničila in vse cilje poskuša uresničiti. Drži svojo obljubo, prijateljstva in znancev ne pozabi kar tako, temveč si jih zapomne za vekomaj.
Vedno je poznala veliko ljudi, s katerimi se je razumela in ji je bilo nadvse prijetno. Velikokrat je sanjala o prababici in se odločila, da bo šla po njenih stopinjah. Vedno si jo je želela spoznati ali je vsaj sanjarila o tem, kako bi bilo če bi jo spoznala. Po materinih besedah, je bila super prababica.
Obožuje vroče poletne dni, ter topel poletni dež. Romantično se ji zdi poljubljanje v dežju, čeprav ni ravno romantična duša. Kjub vsej njeni pozitivni osebnosti je nekaj stvari, ki jih ne mara: zima, hladu, ohrovta, nesramnih ljudi, presladkih stvari (marcipan, ananas, karamela..).

LiMi

Limi je moj nick na picture to burn :3, Cal Saveli je moj lik na Vampire academy, na elementalisu sem/sem bila Gemina ^^ in ostalo..




Spoiler:
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Rein Golen Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Rein Golen Empty
PostSubject: Re: Rein Golen   Rein Golen EmptyTue Jun 19, 2012 2:31 pm

Dobrodošla na forumu Elements of magic!
Zaradi živahnosti tvojega lika, smo ti dodelili element ogenj, tvoja mentorica pa je Kathryn Garnet.
Prosim te le še, da na zasebno sporočilo pošlješ izpolnjen obrazec za razdelitev v dom, ter da si točke kopiraš v podpis kot spoiler.
Uživaj;)
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com
 

Rein Golen

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
 :: Sprejeti opisi
-