HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 Arielle Chamberlain

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

Gost


Guest


Arielle Chamberlain Empty
PostSubject: Arielle Chamberlain   Arielle Chamberlain EmptyTue Jun 12, 2012 2:28 pm





CHAMBERLAIN

arielle





POKLIC:bojevnik

STATUS: učenec

ELEMENT: Water (Voda)

STAROST: 16

DATUM ROJSTVA: 16.6.

VIDEZ: drobne in gibčne postave. njen otroški obraz obkrožajo lasje ki so (iz temno rjavih) pobarvani na kričečo rdečo.

FACE CLAIM: ariana grande

ZNAČAJSKE LASTNOSTI: je otročja, vesela, nasmejana, hiperaktivna, ne razume sarkazma
drobne in gibčne postave. njen otroški obraz obkrožajo lasje ki so (iz temno rjavih) pobarvani na kričečo rdečo, prav takšno kot je barva rdečih velvet cupcakov. ima velike rjave oči in je vedno nasmejana. oblečena je v girly obleke, pogosto so to oblekice in vedno pisane barve.

FACE CLAIM: ariana grande
arielle se je rodila v štiričlansko družino. mama in oče sta navadna človeka, poslovnika, brat pa zelo pameten in dolgočasen. zdravniško dokazano je hiperaktivna. ljudje mislijo da ni preveč bista, o to se hudo motijo, kajti ima zelo dober spomin. pravijo da ima dober smisel za humer. res je da je vedno vesela in zabavna, ter zlahka nasmeji ljudi. to pa me pomeni da je popolna. s svojo nenehno radoživostjo ljudem kravžlja živčke, ali jo imajo preprosto za otročaja. no, nekako to tudi je. je edinstvena in zmerom prijazna, zato ji težko prideš do živega. večina jo ima za tisto majhno Arielle.
nikaaa ^.^

HEYHEY Smile SEM BILA CYNTHIA PREJ, STARA SEM 14 - TO LETO 15, RPG-jam ŽE LETO IN POL, NAJDETE ME PA POD NICKOM ADELINNE <3



Bojevniške lastnosti:
- napad: 2
- obramba: 3
- Vzdržljivost: 1
- Hitrost: 1
- Spretnost: 3
- Iznajdljivost: 3

Znanje:
- Primarni element: 3
- Sekundarni elementi:
    - ogenj:
    - Zemlja:
    - Zrak:
    - Tema:
    - Svetloba:
    - Elektrika:
    - Duh:
    - Senca:
    - Smrt:


Magične sposobnosti:
- Elementalna magija: 3
- Svetla magija: 3
- Temna magija: 0





am... bdw, koda vam ne dela Razz
Back to top Go down

adrestia

adrestia



Arielle Chamberlain Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

Arielle Chamberlain Empty
PostSubject: Re: Arielle Chamberlain   Arielle Chamberlain EmptyTue Jun 12, 2012 3:38 pm

koda dela le malo sem jo morala popraviti ker si nekaj verjetno po pomoti zbrisala;)

Sprejeta si na akademijo Elements of magic!
Tvoj element je - Voda, mentorica pa Hannah Cassie Evans.
Prosim te le, da mi pošlješ še obrazec za sprejetje v dom, ter da si točke kopiraš v podpis.
Uživaj!
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com
 

Arielle Chamberlain

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
 :: Sprejeti opisi
-