HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  





Share
 

 VIP parkings

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: VIP parkings   VIP parkings EmptyMon Feb 27, 2012 7:51 pm

VIP parkings 1VIP PRAKINGSVIP parkings 1

To je prostor, kjer so parkirišča najbolj ugodna. Ležijo pod senco mogočnih hrastov ter so zelo blizu Akademije. Seveda so ti prostori redno zasedeni: rezervirani so za najbogatejše učence, ne glede na to kateri element obvladujejo. Tako izražajo svojo moč že s samim parkiranjem, pa če je še tako nepomembno. Seveda pa v tem predelu parkirišča vedno opaziš razkošne avtomobile po najnovejši modi.
Back to top Go down

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptyThu Mar 22, 2012 4:17 pm

Seth je s svojim avtom pripeljal pod veliki hrast ki je metal svojo senco daleč naokrog. Skoraj je povzročil nesrečo z saj je zrinil dekle v avtu ki je hotelo parkirati tu. ''Sorry darlin!'' se je nasmehnil in zamahnil z roko skozi okno. Obraza ni dobro videl saj ga je zakrivala senca senčnika v avtu. ((ogledala XD)) Nagnil se je nižje da bi jo videl a neuspešno. ''Si v redu?'' je rekel pozneje dekletu ki je negibno sedelo v avtu.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



VIP parkings Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptyFri Mar 23, 2012 9:52 am

Kathryn se je ravno s svojim avtom peljala proti parkirišču in hotela parkirati. Vendar ji je to onemogočil nek fant, ko jo je preprosto zrinil. Besno se je zazrla proti avtu, ampak fantovega obraza ni mogla videti Še nekaj časa je negibno sedela v avtu, na koncu pa vstala, odšla iz avta, ter besno zaloputnila z vrati. Odšla je proti avtomobilu, ter se sklonila in glavo vtaknila skozi odprto okno. Besno se je zazrla v fanta, ki ga je poznala in mu rekla: "Oh, kako lepo te je spet videti." Namuznila se je, nato pa nadaljevala: "Mislim pa, da že veš, da se z mano ne smeš igrati." Stopila je dva metra stran od avtomobila, ter začela avto ovijati v temo. Končno je bil avto ves v temi in Kath ga je preprosto s pomočjo teme dvignila v zrak, ter ga odnesla tja daleč, na sredo parkirišča. Nato je zadovoljno stopila v svoj avto in ga parkirala tja, kamor ga je nameravala, preden jo je Seth izrinil. Vendar očitno fant še ni imel dovolj, saj se je začel pomikati proti njej.

((Upam da te ne moti da sm uletela xD .. mi je pač dougčas Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptyFri Mar 23, 2012 2:35 pm

((ne.. hvala da si se. x) am.. pa se morva vedno kregat? hehe xD))

Seth se je oddaljeno od Kath in prostora kjer je parkiral ,a ga je 'odpihnila' stran kot pero jezno gledala in pritsnil na pedalo za plin in se pognal proti njej. Nekaj centimetrov pred avtom se je sunkovito ustavil in izstopil iz avta ter jo pogledal izpod čela. Naglo je odkorakal do nje in jo porinil ob avto. Prvič odkar jo pozna se mu je zasmilila ko je z glavo udarila ob vrata avta. A to ga ni zmotilo in odkorakal je do nje ter jo pritisnil ob avto da skoraj ni morala dihati. Ne, Seth še ni odlično obvladal svojega elementa, a da, bil pa je presenetljivo močan. S ključem svojega avta je rahlo podrgnil po njenem in kar naenkrat se je iz njega začelo črno kaditi. Z avtom je bilo konec. Z močjo svojega elemnta je sesul avto. ''Oprosti.'' je sarkastično rekel in jo gledal naravnost v oči. Kljub nesramnosti je v njenih očeh opazil toplino.
Back to top Go down

adrestia

adrestia



VIP parkings Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptyFri Mar 23, 2012 2:53 pm

((Jah nvem tko je pač bl zabavno xD .. btw prvi stavek k si ga napisu je čudn xD ))

Kathryn je opazila Setha, ki je srdito zapeljal avto, izstopil, ter se pognal proti njej. Ni pričakovala, da bo uporabil svojo fizično moč, zato se ni pripravila na kaj takega. Ko jo je Seth potisnil je z glavo glasno vdarila ob avtomobil, ampak že v naslednjem trenutku se je zbrala. Pogledala je proti črnemu dimu in nejevolno opazila, da ji je Seth dejansko pokvaril avto. Zazrla se je v njegove oči, ampak ga ni mogla gledati besno, saj se je kar precej dobro zabavala. Boš že še videl kaj te čaka... Svojo misel je pospremila s predrznim nasmeškom na obrazu, v naslednjem trenutku pa je že zaprla oči. Njegov avto se je zopet ovil v temo in tema ga je tako stisnila, da je od njega ostala le manjša kocka železa. "Bi me sedaj lahko spustil, ko sem ravnokar pokončala tvoj avto?" mu je na koncu še dejala, ter se namuznila.
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 9:01 am

Seth se je le sarkastično zasmejal in jo prezirljivo pogledal. ''Malo mi je mar za avto.'' jo je pogledal. Res mu je bilo. Kar ta trenutek najbolj ni prenesel je bila Kath. Res je bila lepa in lahko bi te zavedla a bila je ... prasica. ((sori za izraz)). Okoli njenega avta so se začele iskriti rumeno oranžne iskrice in vse se je začelo elektriti. Glas električne moči je bil vedno močnejši in počasi se je njen avto spreminjal v kup pepela. ''Oprosti. Res mi je žal.'' je sarkstično rekel in prhnil v zrak. Še vedno jo je pritiskal ob avto in niti pomislil ni da bi popustil ali jo celo izpustil. ''Ne.. Le zakaj bi to storil?'' je še skoraj šepetaje pripomnil jo pogledal od strani z dvignjeno obrvjo.

((hahaahaha. no ja..recmo. xD haha js sm ugutovu neki sm spalamudu skp. pa dele tole tut ni nevem kaj. ne gre mi dele neki najbol.. prezgodi je še. x'D))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



VIP parkings Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 9:26 am

((You can't call me bitch!!! hahaha Very Happy ))

Kathryn je opazovala kako je njej avto Seth spremenil v prah in zaradi tega ga zdaj še bolj ni marala. Prezirljivo je prhnila in se mu izzivalno zazrla v oči. Fant je mislil da je najbolj kul in da lahko položi vse kar leze, ampak se pošteno moti. Kathryn je le za kratek čas pomislila, da je Seth moška vlačuga ((phahah tu maš nazaj! xD)). Ampak tip jo še vedno ni spustil, kar je Kath še dodatno pogrelo. "Zato, ker se to zate ne bo dobro končalo." mu je besno šepnila nazaj. V naslednjem trenutku, kar je naredila, pa je bilo to, da se mu je z obrazom hitro približala in ga poljubila. Zamotila ga je, da je njegov trd prijem malo popustil, v naslednjem trenutku, pa ga je že odrinila stran od sebe. Odrinila ga je s pomočjo teme, ki se je ovila okoli njega, zato je poletel štiri metre stran od nje in to plosko na tla. "Tu imaš zdaj!" mu je prezirljivo prhnila in bila zadovoljna sama s seboj.

((mjah sej moje tud ni nevem kko bolše Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 9:41 am

((hahahh. moška vlačuga? resno? :'''D umiram. ))

''Ja ja ja.. Tudi jaz imam tebe rad.'' je sarkastično in omotično rekel ko je obležal na tleh. ''Saj drugega kot da me mučiš s močjo ne moreš narediti. Si pač strahopetka.'' je počasi vstal in se ji približal. Poljub ki mu ga je namenila, vedel da ni nič pomenil a vseeno se je zamislil. Hitro je pregnal te misli in spet prišel do nje. ''Mala res ne znaš nehati. Dojemi že da nisi najmočnejši človek na svetu. Prenehaj že. Pomisli da so tudi drugi ljudje okoli tebe. Ne bodi tako samovšečna. Bodi kdaj tudi samokritična. Ne bi si škodilo.'' je resno govoril na koncu pa se le bežno nasmehnil.

((o fak. haha. tole pridigo zadnič dubu. hahax'D ))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



VIP parkings Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 9:55 am

"O ja? Jaz pa tebe niti malo." mu je odvrnila, čeprav je prepoznala sarkazem v njegovem glasu. Kathryn je uživala v tem kako ves omotičen leži na tleh, zato se je ugriznila v ustnico, da bi zadržala svoj smeh. "Čakaj malo. Strahopetka sem zato, ker se ti dejansko postavim po robu in ti ne pustim, da bi me kje položil? Oprostite gospodič, drugič se vam bom klanjala, če vam to bolj paše." mu je odvrnila in zavila z očmi. "In ti to meni govoriš? Nisi ravnokar opisal sebe? In oprosti okoli mene trenutno niso ljudje ampak samo bedne patetične nižjerazvite živali." se je kratko zasmejala in pomignila proti njemu, da bi mu še dodatno pokazala da je s tem mislila njega. "In ko smo že tu, prenehaj biti napihnjen kot nekakšen petelin. Saj nismo v živalskem vrtu." mu je na koncu sarkastično dejala, ter ga zopet izzivalno pogledala.

((no zdaj si dubu še boljšo pridigo xD ti je všeč primerjava z živalmi? hahaha Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Gost


Guest


VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 10:14 am

((a dj ne poki no. haha:''D))

Le postrani jo je pogledal in se obrnil potem pa jo spet pogledal. ''Resno? Položil? Hm. Tebe? Odvisno... Ali pač. Ne..'' jo je oplazil s pogledom in tudi sam zavil z očmi potem pa se spet zresnil. V teh trenutkih je hitro menjal razpoloženja. Kot kameleon. ''Če je taka tvoja želja, mlada dama.'' je posebej poudaril zadnje besede. ''Ne nisem opisoval sebe. Le zakaj bi se ti predstvaljal?'' je preirljivo rekel. ''Ko si jezna se ti na čelu vidi grozno velika žila.'' je pogled uprl v njeno čelo.

((skos prezirljivo pa sarkastično. Very Happy in ja.. ni mi ušeč tale premirjava. Very Happy ))
Back to top Go down

adrestia

adrestia



VIP parkings Admin

Število prispevkov : 799
Your age : 29

VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings EmptySat Mar 24, 2012 10:38 am

"Zdaj ne zanikaj, da si me imel namen položiti! Dobro sem videla kaj si delal s temi tvojimi očmi na tistem hodniku." mu je takoj nazaj odvrnila, ter zavila z očmi. Ja, fant ji je šel na živce. "Seveda Seth... Moja največja želja je, da se ti klanjam in delam vedno tisto, kar ti ugaja." mu je nato še dejala na besedi "mlada dama". "Nevem zakaj si se opisoval. Mogoče si želiš takšne velike pozornosti, da mora vsaka beseda pasti nate." je prezirljivo prhnila in ga pogledala. "Ja, mogoče se mi vidi zato, ker bi te zdaj najraje obesila, zaklala, utopila in ubila na vse možne načine." mu je siknila, na koncu pa malo postala. "No, lepo da te žila odvrača od mene. Me vsaj ne boš tukaj posilil." je še na koncu zagodrnjala in se namuznila.

((To velko žilo si videu na moji animaciji v podpisu ne hahahah Very Happy ))
Back to top Go down
https://into-the-mystic.slovenianforum.com

Sponsored content





VIP parkings Empty
PostSubject: Re: VIP parkings   VIP parkings Empty

Back to top Go down
 

VIP parkings

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Into the mystic :: Nekaj zabavnega :: 
 :: 
-